تاریخ: ۱۳۹۴-۰۷-۲۹ شناسه خبر: 12870

گلف بازان برتر کشور مشخص شدند

گلفبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات گلف قهرمانی کشور در بخش بانوان در دو رده سنی زیر 18 سال و بالای 18 سال از 24 تا 27 مهر ماه در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

در این دوره از رقابت 14 تیم از استان های لرستان، اصفهان، کرمان، خوزستان، البرز، مازندران، گیلان، سمنان، مرکزی، تهران، قم، اردبیل، گلستان و زنجان حضور داشتند. این 14 استان علاوه بر تیم بزرگسال هفت تیم نیز در رده زیر 18 سال به مسابقات قهرمانی کشور ارائه کردند.

ورود تیم ها در مسابقات قهرمانی کشور جمعه 24 مهر انجام شد همچنین از روز یکشنبه استان های حاضر در قالب گروه های چهار تیمی با حریفان خود به رقابت پرداختند.

نگار صیادی، سرپرست مسابقات قهرمانی کشور در خصوص نتایج این رقابت ها به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: در رده سنی بزرگسالان تیم تهران در جایگاه اول این رقابت ها ایستاد و قهرمان شد، تیم لرستان بر سکوی دوم تکیه زد و نایب قهرمانی را از آن خود کرد و اصفهان نیز جایگاه سومی مسابقات قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.

وی ادامه داد: همچنین در رده جوانان تیم های لرستان و زنجان به ترتیب اول و دوم شدند و استان های مازندران و سمنان نیز بطور مشترک در جایگاه سوم ایستادند.

صیادی اضافه کرد: در رقابت های انفرادی در رده سنی بزرگسال نیز نازنین شهرکی از تهران اول شد، زیبا مردانی از لرستان در جایگاه دوم ایستاد و آلاله آتین نیز دیگر نماینده استان تهران بر سکوی سوم قرار گرفت، همچنین در رده جوانان زهرا ویس کرمی قهرمان شد، فاطمه رشنو بر سکوی دوم ایستاد، فاطمه قهرمانی نیز جایگاه سوم رقابت ها را از آن خود کرد.

وی تصریح کرد: در رده سنی جوانان رقابت های انفرادی استان لرستان سه سکوی نخست رقابت ها قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.

صیادی در خصوص نحوی اجرای مسابقات گفت: تیم ها در گروه های چهار نفره طی دو روز با هم به رقابت پرداختند که در نهایت با توجه مجموع امتیازات تیم های برتر شناخته شدند.

وی در خصوص سطح رقابت ها خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات قهرمانی کشوری با حضور 60 ورزشکار در قالب 14 تیم انجام شد، که نسبت به سال گذشته رشد بسیار خوبی داشت. رقابت ها در این دوره از سطح بسیار بالایی برخوردار بود.

سرپرست مسابقات در پاسخ به این پرسش که نفرات برتر برای برگزاری اردوی تیم ملی مشخص شده اند، اظهار داشت: نفرات برتر مشخص شده اند اما سیاست فدراسیون گلف به این صورت است که با توجه به تعداد نفرات اعزامی به مسابقات برون مرزی اردوهای تیم ملی را نیز با همان تعداد برگزار می کند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.