تاریخ: ۱۳۹۴-۰۸-۱۹ شناسه خبر: 13291

بسکتبال آبادان در پی انتقام از تهرانی ها

بسکتبال بانوان

بازی های پنجشنبه سوپر لیگ بسکتبال بانوان با رویارویی شهرداری سنندج و شرکت ملی گاز به پایان خواهد رسید.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت های سوپر لیگ بسکتبال بانوان، هفته چهارم این رقابت ها از پنجشنبه به میزبانی تهران و آبادان برگزار خواهد شد.

در اولین دیدار پنجشنبه از ساعت ۱۰ تیم های پالایش نفت آبادان و آرارات تهران در آبادان به مصاف یکدیگر می روند. در مهمترین بازی گروه A سوپر لیگ بسکتبال، تیم ذوب آهن اصفهان از ساعت ۱۱:۳۰ با کوشا سپهر سبلان تهران به رقابت خواهند پرداخت.

از گروه B نیز  از ساعت ۱۰ تیم طائر پور که قعر جدول گروه B را به خود اختصاص داده است، به مصاف شهرداری بندرعباس خواهد رفت که در رده دوم جدول گروه خود قرار دارد.

بازی های پنجشنبه سوپر لیگ بسکتبال بانوان با رویارویی شهرداری سنندج و شرکت ملی گاز به پایان خواهد رسید.

گفتنی است، این رقابت ها جمعه با چهار دیدار آغاز می شود که دو تیم تهرانی کیاگالری و آرارات از ساعت ۱۰ مقابل یک دیگر صف آرایی خواهد کرد و در مهیج ترین بازی گروه A نیز روز جمعه تیم نفت آبادان میزبان کوشاسپهر سبلان خواهد بود. نفت آبادان تیم رده دومی جدول این گروه که تاکنون تنها در دور رفت مقابل تیم کوشا نتیجه را واگذار کرده، مقابل این تیم صف آرایی خواهد کرد تا انتقام باخت خود را از کوشا بگیرد.

پرونده بازی های هفته چهارم سوپر لیگ بسکتبال بانوان با دو بازی میان تیم های طائر پور تهران با شهرداری سنندج و گاز تهران با خراسان رضوی بسته خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *