تاریخ: ۱۳۹۴-۱۰-۱۲ شناسه خبر: 14121

وفایی در گفت و گو با سایت ورزش بانوان مطرح کرد؛

لیگ دوچرخه سواری بانوان اواخر زمستان برگزار می شود

لیگ کورسی دوچرخه سواری بانوان اواخر فصل زمستان بعد از اعزام تیم ملی به مسابقات ژاپن برگزار خواهد شد.

photo_2015-12-27_14-51-54
به گزارش سایت ورزش بانوان؛ لیگ کورسی دوچرخه سواری بانوان کشورمان که قرار بود اواخر مهر ماه برگزار شود، به دلیل تداخل با اردوی تیم ملی دوچرخه سواری لغو شد.
محمود وفایی، سرپرست سازمان لیگ دوچرخه سواری کشور در این خصوص به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: لیگ کورسی دوچرخه سواری بانوان اواخر فصل زمستان بعد از اعزام تیم ملی به مسابقات ژاپن برگزار خواهد شد. لیگ برتر و همچنین لیگ دسته یک اواخر زمستان انجام خواهد شد.
وی همچنین ادمه داد؛ دوچرخه سواران در حال حاضر در اردوی تمرینی به سر می برند تا آمادگی لازم برای شرکت در مسابقات آسیایی که بهمن ماه سال جاری به میزبانی ژاپن برگزار می شود را پیدا کنند. به همین دلیل در حال حاضر امکان برگزاری مسابقات لیگ کورسی دوچرخه سواری بانوان وجود ندارد.
وفایی اشاره کرد؛ معمولا فصل زمستان فصل دوچرخه سواری است و مسابقات لیگ هرسال اسفند ماه آغاز می شود، اسفند ماه شریط آب و هوایی مساعدتر است. ما در تلاش هستیم که این مسابقات در پیست دوچرخه سواری اهواز و اروند برگزار شود. چراکه در فصل زمستان آب و هوای این منطقه مساعد و بهاری است.
سرپرست سازمان لیگ دوچرخه سواری کشور خاطر نشان کرد: با اشاره به تفاهم نامه ای که مابین فدراسیون دوچرخه سواری و مناطق آزاد تجاری امضا شده است؛ طبق این توافق نامه قرار بر این شد که مسابقات بخش جاده در مناطق آزاد اروند برگزار شود از طرف دیگر مسابقات بخش پیست هم در پیست اهواز انجام می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *