تاریخ: ۱۳۹۴-۱۰-۲۰ شناسه خبر: 14359

دانشگاه آزاد قهرمان نیم فصل نخست لیگ برتر فوتسال بانوان شد

۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان، هفته یازدهم این مسابقات با برگزاری پنج دیدار پیگیری شد که در پر گل ترین دیدار دانشگاه آزاد برابر بازرگانی امیر نوشهر به میدان رفت که در نهایت دانشگاه آزاد توانست با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز میدان باشد.

در ادامه این دیدار ها پالایش نفت آبادان برابر کیان تهران به میدان رفت که در پایان آبادانی ها توانستند با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ از سد تیم حریف تهرانی خود عبور کنند.

در دیگر دیدار این هفته دکتر جمشیدی راد مقابل شرکت ملی حفاری به میدان رفت که در نهایت ملی حفاری موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر تیم دکتر جمشیدی را مغلوب خود کند. احرار رشت نیز به مصاف شهرداری تبریز رفت که نهایتا رشتی ها با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شدند.

پرونده هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال بانوان با دیدار تیم های آراد کرمان و استقلال جنید بندر عباس بسته شد. در این دیدار آراد کرمان موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر حریف خود را از پیش رو بر دارد.

گفتنی است؛ دانشگاه آزاد با پیروزی در این هفته توانست با یک بازی کمتر در صدر جدول لیگ برتر فوتسال بانوان قرار دارد و عنوان قهرمانی در نیم فصل لیگ برتر را از آن خود کرد.

نتایج کلی رقابت های هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال بانوان؛

بازرگانی نوشهر صفر – دانشگاه آزاد ۱۰

پالایش نفت آبادان ۳ – کیان (فرهنگ ایثار ایرانیان ) ۲

دکتر جمشیدی‌راد صفر- شرکت ملی حفاری ۳

شهرداری تبریز صفر – احرار رشت ۳

آراد کرمان ۳- استقلال بندرعباس صفر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *