تاریخ: ۱۳۹۴-۱۰-۲۴ شناسه خبر: 14789

در گفت و گو با سایت ورزش بانوان؛

دهقان: شرط فدراسیون برای حمایتش از من قهرمانی در مسابقات بود

مسئولان فدراسیون قبل از شروع مسابقات به من گفتند اگر بتوانم نتیجه قابل قبولی بگیرم هزینه ی مسابقات را به حسابم برمی گردانند.

۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲به گزارش سایت ورزش بانوان؛ ماندانا دهقان بانوی دوگانه کشورمان است که در کنار ورزش دوگانه در رشته هایی چون دوچرخه سواری، و دو میدانی سر رشته دارد. در واقع به لطف حضور در همین رشته های ورزشی بوده که پایش به دوگانه هم باز شده است.

او تنها دختردو گانه کار کشور است که توانسته در عرصه بین‌المللی به مدال دست پیدا کند.

دهقان به تازگی مدال آوریش را با قهرمانی در مسابقات دوگانه آزاد دبی تکرار کرده است وی در گفت و گو با خبرنگار سایت ورزش بانوان اظهار کرد: مسابقات سطح بسیار بالایی داشت و بیشتر صاحب عنوان ها در آن حضور داشتند. رکور ورزشکاران هم بسیار به هم نزدیک بود همه برای رسیدن به مدال تلاش می کردند

وی افزود: خوشبختانه با صبر و تلاش و علی رغم مشکلات فراوانی که برای شرکت در این مسابقات داشتم به قهرمانی در این رقابت ها رسیدم.

وی اذعان کرد: تمرینات آمادگیم را بدون مربی گذراندم، در واقع به صورت انفرادی و با هزینه ی خودم برای مسابقات دبی تمرین کردم. روالی که تاکنون راه حلی برای آن نیافتم.

وی ادامه: همه ی هزینه شرکت در مسابقات را نیز خودم پرداخت کردم. البته مسئولان فدراسیون قبل از شروع مسابقات به من گفتند اگر بتوانم نتیجه قابل قبولی بگیرم هزینه ی مسابقات را به حسابم برمی گردانند.

بانوی دوگانه کار کشورمان اضافه کرد: قرار بود به محض برگشتم در خصوص این موضوع ملاقاتی با رییس فدراسیون داشته باشم که البته به دلیل آن که بلافاصله در رقابت های دومیدانی قهرمانی کشور در اصفهان حاضر شدم این جلسه به هفته آینده موکول شد.

ماندانا دهقان با بیان این مطلب که هدفم حضور در مسابقات جهانی است تصریح کرد: اوایل سال آینده مسابقات آزاد جهانی دوگانه در اسپانیا آغاز می شود، قصد دارم برای بهبود شرایط جسمانی و فنی خودم در سه دور پایانی مسابقات دبی شرکت کنم که البته برای تحقق این امر نیاز دارم فدراسیون به قول خود عمل کند و از نظر مالی حمایتم کنند، اگر همه چیز خوب پیش برود می توانم در کنار تمرینات سخت و فشرده نتایج مناسبی در مسابقات بگیرم.

وی تاکید کرد: مسابقات جهانی به صورت آزاد برگزار می شود و شرط اول حضور ورزشکاران در چنین رقابت هایی داشتن یک اسپانسر خوب است تا بتواند از پس هزینه های آن برآید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *