تاریخ: ۱۳۹۴-۱۰-۲۴ شناسه خبر: 14799

حضور سه بانوی کاراته‌کا در مسابقات کاراته‌وان فرانسه

مسابقات کاراته وان فرانسه دو تا چهارم بهمن ماه به میزبانی فرانسه برگزار می شود و تا کنون سه بانوی کاراته‌کار توانستند روادید خود را برای حضور در این مسابقات اخذ کنند.

shabnamnews2824496858478287به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اولین مرحله از رقابت های کاراته وان « لیگ جهانی کاراته » سال ۲۰۱۶ روز های دوم تا چهارم بهمن ماه با میزبانی پاریس در فرانسه آغاز خواهد شد.

۸۵۳ ورزشکار از ۵۰ کشور جهان خود را برای حضور در این رقابت ها معرفی کرده اند که از این میان نام ۳۰ کاراته کا ایرانی به چشم می خورد و از همین تعداد ۹ بانوی ورزشکار در پی اخذ روادید برای حضور در این رقابت ها هستند.

تا کنون نیز حمیده عباسعلی، طراوت خاکسار و سمانه خوش قدم ( مربی ) موفق شده اند که روادید خود را دریافت کنند.

حمیده عباسعلی یکی از ورزشکار های اعزامی به فرانسه اظهار داشت: از ۱۶ دی ماه من به همراه خاکسار و خوش قدم برای گرفتن ویزا اقدام کردیم و خوشبختانه توانستیم روادید خود را دریافت کنیم. هزینه های حضور در این مسابقات را تصمیم داشتم با جذب اسپانسر پرداخت کنم که فدراسیون اعلام کرد هزینه برخی از ورزشکاران را می دهد و خوشبختانه نام من نیز جرو این افراد بود.

اما خاکسار با هزینه شخصی به همراه اسپانسرش هزینه های این سفر را پرداخت می کند. حمایت اسپانسرها می توان کمک بسیاری در توسعه ورزش همچنین موفقیت بانوان ورزشکار در عرصه های بین المللی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *