تاریخ: ۱۳۹۵-۰۱-۲۴ شناسه خبر: 22137

اعزام تیم تکواندو زنان ایران به مسابقات قهرمانی آسیا

تکواندو بانوان

تیم تکواندو زنان کشورمان در دو بخش کیورگی و پومسه، روز دوشنبه ۳۰ فروردین‌ ماه عازم رقابت های قهرمانی آسیا می شود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بیست و دومین دوره از رقابت های قهرمانی آسیا، چهارمین دوره از مسابقات پومسه قهرمانی آسیا و دومین دوره مسابقات قهرمانی پاراتکواندوی آسیا روز دوشنبه هفته آینده ۳۰ فروردین‌ ماه به میزبانی فیلیپین در شهر مانیلا آغاز می‌شود.

در نخستین روز این مسابقات تیم کشورمان که با ترکیب مهسا صادقی، فاطمه حسام، نرگس میناخانی، بهاره قادریان، نگین گیل سمایی، آتوسا فرهمند پارسا، سونا رزاقی و فریبا نظم ده با هدایت فاطمه اسدپور در بخش پومسه زنان عازم این رقابت ها شده است با حریفان خود به رقابت خواهد پرداخت.

در بخش تکواندوی زنان ( کیوروگی ) نیز تیم ملی در وزن های ۷۳- و ۷۳+ کیلوگرم زنان روز شلوغی دارند؛ شکرانه ایزدی در وزن هفتم و ملیکا میرحسنی در وزن هشتم در نخستین روز این مسابقات به مصاف رقبای خود می روند.

در روز دوم سه شنبه ۳۱ فروردین‌ ماه نیز تکواندوکاران اوزان ۴۶-، ۴۹- و ۵۳- کیلوگرم مبارزه می‌کنند که ناهید کیانی در وزن اول تنها نماینده کشورمان است.

در روز سوم و پایانی چهارشنبه یکم اردیبهشت‌ ماه جام بیست و دوم نیز اوزان ۵۷-، ۶۲- و ۶۷- کیلوگرم به رقابت‌ می‌پردازند که از ایران به ترتیب مهسا جدی، حنانه همتی و هانیه اخلاقی به مصاف حریفاتشان خواهند رفت.

گفتنی است؛ تیم ملی تکواندوی ایران با هدایت مهرو کمرانی به عنوان سرمربی، فاطمه صفرپور به عنوان مربی، مهناز حسین زاده به عنوان کمک مربی عازم این مسابقات شده است ضمن اینکه تیم ملی زنان کشورمان در دوره گذشته این رقابت‌ها که به میزبانی تاشکند ازبکستان برگزار شد موفق به کسب یک مدال نقره و ۳ برنز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *