تاریخ: ۱۳۹۵-۰۲-۰۵ شناسه خبر: 23026

منیره نصر آزادانی در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک فینالیست شد

منیره نصر آزادانی

در ادامه رقابت های کسب سهمیه المپیک ریو منیره نصرآزادانی در نیمه نهایی این مسابقات موفق شد که با قرار گرفتن در جایگاه هفدهم به فینال این مسابقات صعود کند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ با برگزاری مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های قایقرانی اسلالوم قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک، نمایندگان کشورمان در بخش بانوان و آقایان به فینال راه یافتند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات قایقرانی اسلالوم قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک ۲۰۱۶ که از روز گذشته چهارم اردیبهشت ماه در شهر تویامای ژاپن آغاز شده است، صبح امروز (یکشنبه) با برگزاری مسابقات نیمه نهایی ادامه پیدا کرد.

در بخش بانوان منیره نصر آزادانی در رده هفدهم قرار گرفت و رکسانا رازقیان جایگاه بیستم را از آن خود کرد. با این نتیجه نصرآزادانی به فینال راه یافت و باید در فینال با ۱۳ قایقران از چین تایپه، قزاقستان، چین و ژاپن رقابت کند. مسابقات فینال قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک اسلالوم پیش از ظهر امروز برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ در بخش آقایان نیز امیرمحمد فتاح‌پور در نیمه نهایی در رده نهم قرار گرفت و به فینال راه یافت. فتاح‌پور در فینال با ۱۳ قایقران از کشورهای چین تایپه، قزاقستان، کره جنوبی، ژاپن و تایلند رقابت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *