تاریخ: ۱۳۹۵-۰۴-۲۷ شناسه خبر: 30373

گفت و گوی سایت ورزش بانوان با ندا شهسواری بانوی المپیکی تنیس روی میز؛

اعتراض به فدراسیون برای نبود سرمربی‌ام در ریو فایده‌ای ندارد

ندا شهسواری

تغییر مربی در آستانه المپیک تصمیمی است که فدراسیون گرفته و صحبت و اعتراض من به مسولان فدراسیون فایده ای ندارد، من در این موضوع دخالتی نمی کنم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تنیس روی میز بانوان با تنها یک نماینده عازم ریو خواهد شد. ندا شهسواری در مسابقات انتخابی المپیک به میزبانی هنگ کنگ برای با ردوم موفق به کسب سهمیه المپیک شد در حالی یک ماه به آغاز این این رویداد ورزشی بزرگ مانده خبرنگار سایت ورزش بانوان با این بانوی کرمانشاهی تیم ملی  تنیس روی میز کشورمان در خصوص تمرینات و آمادگیش برای شرکت در مسابقات المپیک گفت و گویی ترتیب داد که در زیر متن آن را می خوانید.

تمرینات با همان برنامه‌ای که فدراسیون برایتان پیش بینی کرده بود پیش می رود؟

خداروشکر تاکنون تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ام. همان طور که می دانید از ده ماه پیش پینگ پنگ بازانی از کره جنوبی برای برگزاری تمرینات مشترک به ایران آمده اند من نیز به همراه سایر ملی پوشان در این تمرینات حضور دارم.

نظرتان درباره سطح فنی این تمرینان چیست؟ آیا کره ای ها حریفان مناسبی برای بالا بردن سطح آمادگی شما هستند؟

کره جنوبی با دو تن از بازیکنان خوب خود به کشور ما آمده اند به طور حتم داشتن تمرینات مشترک با  آن ها می تواند تا ثیر قابل توجهی بر روی عملکردم بگذارد.

درباره حذف سیما لیموچی باز هم در آستانه المپیک از سرمربیگری تیم ملی بگویید؟

این تصمیم را هم فدارسیون اتخاذ کرده  و من اصلا در جریان این تصمیم گیری نبوده و از آن اطلاعی ندارم. همانند المپیک ۲۰۱۲ لندن هدایت من در مسابقات بر عهده سرمربی تیم ملی مردان ایران است.

اعتراضی به این موضوع نکردید؟

به هر حال این تصمیمی است که فدراسیون گرفته و اعتراض من به مسولان فدراسیون فایده ای ندارد، من در این موضوع دخالتی نمی کنم.

ممکن است تغییر مربی آن هم در آستانه مسابقات لطمه ای به عملکردتان در المپیک بزند؟

چندین سال است که زیر نظر سیما لیموچی تمریناتم را انجام می دهم بدون شک نبود او از نظر روحی و تکنیکی روی من تاثیر خواهد گذاشت این در حالی است که همه رقیبانم با مربیان خودشان به المپیک می آیند.

 حضور یک مربی جدید با تفکرات متفاوت موجب برهم خوردن تمرکزتان نمی شود؟

بار اول نیست که با این موضوع روبرو می‌شوم تلاشم را خواهم کرد تا با تمرکز و آمادگی کافی راهی المپیک شوم. در حال حاضر نیز زیر نظر سیما لیموچی تمریناتم را پیگیری می کنم و تا شروع مسابقات هم با همین مربی تمرینانم را ادامه خواهم داد.

نتایج نسبتا ضعیفی که در تور ژاپن کسب کردید تاثیری بر رنکینگ شما نداشته است؟

از نظر رنکینگ آنقدر پایین نیامده ام که جای نگرانی باشد. در این مسابقات با نفراتی که رنکینگ بالاتر از من داشتن رقابت کردم. حریف نخست من در این مسابقات رده بندی جهانی چهلم است.

پایین آمدن رنکینگتان در قرعه کشی رقابت های المپیک موثر خواهد بود؟

بله. در المپیک مسابقات تنیس روی میز را بر اساس رنکینگ بازیکنان برنامه ریزی می کنند. با آن که تا حدودی در رنکینگم جابه جایی داشتم اما فکر نمی کنم این موضوع تاثیر چندانی بر قرعه کشی مسابقاتم داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *