تاریخ: 2016-07-28 شناسه خبر: 31345

گفت و گوی سایت ورزش بانوان با مینا هدایتی، مدیر گروه تخصصی و فوق تخصصی پوست، مو و زیبایی تسنیم؛

یک کلینیک زیبایی و لاغری خوب را بشناسیم

کلینیک زیبایی و لاغری تسنیم

گروه تخصصی و فوق تخصصی تسنیم به همت تعدادی از متخصصین مجرب از جمله متخصص پوست و مو، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، متخصص جهت زیبایی زنان، متخصص تغذیه با استفاده از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی مورد تایید (FDA) گرد هم آمده‌اند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ گروه تخصصی و فوق تخصصی تسنیم به همت تعدادی از متخصصین مجرب از جمله متخصص پوست و مو، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، متخصص زنان ( جهت زیبایی زنان ) ، متخصص تغذیه و سایر پزشکان با استفاده از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی دنیا گرد هم آمده‌اند. گروه کلینیک تسنیم از آبان ماه سال ۹۴ آغاز به کار کرده و تمامی تجهیزات این کلینیک دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) می‌باشد.

سایت ورزش بانوان با مینا هدایتی مدیر گروه تخصصی و فوق تخصصی تسنیم گفت و گویی در خصوص نحوه فعالیت‌ها و عملکرد مجموعه دارد که متن آن در ذیل آمده است.

کلینیک زیبایی و لاغری تسنیم

بخش لاغری کلینیک تسنیم

هدایتی در معرفی بخش‌ لاغری کلینیک تسنیم و دستگاه LPG cellu M6 به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: این دستگاه مجهز به سیستم لیپوماساژ است که با فرستادن انرژی به داخل سلول‌های چربی باعث تحریک آن‌ها و در نهایت کم کردن حجم سلول چربی می‌شود.

کلینیک زیبایی و لاغری تسنیم

وی در معرفی دستگاه General project cavitation عنوان کرد: دستگاه کویتیشن هیچ عوارضی روی کلیه‌ها و تخمدان یا لوزالمعده پانکراس ندارد. اما در گذشته دستگاه‌های پیشین یکی از بزرگ‌ترین عوارضی را که برای افراد به خصوص خانم ها به دنبال داشت تاثیر روی تخمدان‌ها بود. این دستگاه با ارسال امواج اولتراسوند سلول‌های چربی را به سمت لنف هدایت می‌کند. به همین دلیل است که به بیمار توصیه می‌کنیم حتما پیاده‌روی و ورزش کند و آب زیاد بنوشد تا این چربی‌ها از طریق ادرار و تعرق از بدن خارج شود.

کلینیک زیبایی و لاغری تسنیم

هدایتی در خصوص دستگاه Medical shockwave گفت: دستگاه شاک ویو ۱۰۰% باعث از بین رفتن سلولیت‌ها و بهبود ترک‌های پوست می‌شود. سلولیت اختلال متابولیک موضعی بافت چربی زیر پوست است که باعث تغییر شکل ظاهری بدن می شود. این اختلال به شکل تغییرات پوست بصورت فرورفتگی و ندولاریتی بیشتر در اندام های تحتانی و شکم مشاهده می‌گردد.

ترکیب هر سه دستگاه باعث از بین رفتن سلولیت و خالی کردن سلول چربی می‌شود.

بخش زنان کلینیک تسنیم

مدیر گروه تخصصی و فوق تخصصی تسنیم در خصوص بخش زنان کلینیک تسنیم ضمن معرفی دستگاه Monaliza touch lasser گفت: کار تنگ کردن، سفید کردن و جوان‌سازی آلت تناسلی بانوان با این دستگاه صورت می‌گیرد. همچنین عمل جراحی لابیا پلاستی که در آن لب‌های کوچک واژن را کوچک می‌کنند نیز به روش لیزر و بدون جراحت، زخم و خونریزی توسط همین این دستگاه صورت می‌گیرد.

وی همچنین ادامه داد: از طرفی دستگاه مونایزا تاچ لیزر به زنانی که در دوران یائیسگی به دلیل افتادگی رحم مشکل عدم کنترل ادرار پیدا کرده‌اند کمک می‌کند که ضمن تنگ کردن واژن افتادگی رحم و مثانه هم درمان یابد.

بخش رفع موهای زائد کلینیک تسنیم

هدایتی در خصوص بخش رفع موهای زائد و دستگاه Ascleption diod گفت: این دستگاه در از بین بردن موهای زائد بدن کاربرد دارد. خوشبختانه این دستگاه در کلینیک تسنیم مجهز به یک سَری ویژه و دارای سیستم کولینگ ( خنک کننده ) است. این خنک کننده احساس گرما و سوزش را از بین می‌برد. به همین دلیل سوختگی در استفاده از این دستگاه وجود ندارد.

وی همچنین عنوان کرد: عملکرد این دستگاه‌ها طوری است که تا حد ممکن بر ملانین مو اثر بگذارد و برگشت پذیری و رشد مجدد موها را به کمترین میزان ممکن برساند.

بخش جوان‌سازی پوست کلینیک تسنیم

مدیر گروه تخصصی و فوق تخصصی تسنیم در خصوص بخش جوان‌سازی ضمن معرفی دستگاه Rf-micro needle گفت: دستگاه آر اف با یک سوزن مخصوص، امواج رادیویی را تا شش میلیمتر به داخل پوست می‌فرستد. این دستگاه برای پف زیر چشم، غبغب، چاقی و افتادگی صورت کاربرد دارد و اثربخشی آن با اینکه از همان روز اول پدیدار می‌شود اما با برطرف شدن التهابات بعد از گذشت ۷ تا ۸ ماه به طور کامل مشخص خواهد شد.

کلینیک زیبایی و لاغری تسنیم

وی ضمن معرفی دستگاه لیزر Co2 عنوان کرد: دستگاه سی او تو برای از بین بردن جای جوش کاربرد دارد. همچنین با به کارگیری دو روش لیزر Rf و Co2 نواقصی که باعث می‌شود پوست یکدستی خود را از دست بدهد علاوه بر اینکه درمان می‌شود، پوست جوان شده و قطعا برگشت ناپذیر است.

دیگر بخش‌های کلینیک تسنیم

مینا هدایتی در خصوص دیگر بخش‌های کلینیک تسنیم به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: از دیگر بخش‌های کلینیک تسنیم به کاشت مو، ابرو و ریش با تراکم بالا، برداشتن خال و زگیل، تزریق ژل و بوتاکس، مزوتراپی، ترانسفر چربی اشاره می‌شود. ترانسفر چربی اصطلاحا به کشیدن چربی از یک نقطه از بدن فرد و قرار دادن آن در جای دیگر مثل گونه، سینه و … گفته می‌شود.

تجهیزات و کادر پزشکی کلینیک تسنیم

مینا هدایتی مدیر گروه تخصصی و فوق تخصصی تسنیم افزود: من به نمایندگی از پزشکان متخصص تسنیم به افرادی که اعتماد خود را به مجموعه‌های زیبایی از دست داده‌اند حق می‌دهم. اما از بین همه کمپانی‌های دستگاه‌های لیزر زیبایی، کلینیک ما مجهز به دستگاه‌های استاندارد دارای تاییدیه سازمان FDA است. من صبر می‌کنم یک نفر به کلینیک تسنیم مراجعه کند نتیجه کار را ببیند و همان یک نفر قطعا با رضایت خاطر تبلیغ کار ما را خواهد کرد همینطور که تبلیغات را هم متوقف نکردیم. استاندارد دستگاه‌ها و شخصی که با آن کار می‌کند اهمیت بسیار بالایی دارد که کلینیک تسنیم علاوه بر اینکه به دستگاه‌های مدرن مجهز است با پزشکان متخصص آموزش دیده در این زمینه هم همکاری دارد.

وی در پایان گفت: کادر پزشکی و پرسنل کلینیک تسنیم هیچ‌گاه بیمار را رها نمی‌کنند. ما مراحل درمان را پابه‌پای افراد دنبال می‌کنیم. از درمان با لیزر گرفته تا مراقبت‌هایی که مراجعه کننده در منزل باید دنبال کند. از طرفی باید گفته شود در کنار مراجعه برای زیبایی و درمان به کلینیک تسنیم و یا هرجای دیگری، مراجعه کنندگان باید مراقبت‌های پوست را جدی بگیرند. خصوصا اینکه بانوان در استفاده از لوازم آرایشی اعتدال را رعایت کنند، ورزش و کرم ضد آفتاب همچنین کرم‌های روز و شب هم فراموش نشود.

کلینیک زیبایی و لاغری تسنیم

وب سایت کلینیک زیبایی و لاغری تسنیم:

Www.tasnimclinic.com

کانال تلگرام کلینیک زیبایی و لاغری تسنیم:

Telegram:@tasnim_clinic

اینستاگرام کلینیک زیبایی و لاغری تسنیم:

Instagram:tasnim_clinic

نشانی کلینیک زیبایی و لاغری تسنیم: تهران، پاسداران، بوستان دوم، روبروی خیابان فرخی یزدی، نبش بن بست مریم، بالای رستوران ایتالیایی، پلاک  ۲، زنگ ۶

تلفن‌های تماس:
۰۲۱-۲۲۷۶۴۵۸۸
۰۲۱-۲۲۷۶۵۲۸۵

یک پاسخ به “یک کلینیک زیبایی و لاغری خوب را بشناسیم”

  1. sara گفت:

    سلام
    سایت جالبی داری مفید بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *