تاریخ: ۱۳۹۵-۰۵-۱۷ شناسه خبر: 32198

شکست میلی‌متری بانوی پینگ پنگ باز کشورمان و وداع زود هنگام با المپیک؛

شکست ندا شهسواری در اولین دیدار از المپیک ۲۰۱۶ ریو / حذف تنها نماینده پینگ‌پنگ بانوان

ندا شهسواری

ندا شهسواری تنها بانوی المپیکی تنیس روی میز کشورمان در اولین دیدار خود در بازی‌های المپیک 2016 ریو، مقابل حریفی از بلاروس قرار گرفت. شهسواری با وجود استقامت و جنگندگی نتیجه را به حریف خود واگذار کرد و از دور مسابقات کنار رفت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ ندا شهسواری در حالی اولین دیدار خود در المپیک ریو ۲۰۱۶ را آغاز کرد که در دور اول با قرعه استراحت روبرو شده بود.

شهسواری که در رنکینگ جهانی در رتبه ۲۸۲، در این دوره به مصاف نفر نود و سوم جهان، الساندرا پریوالوآ از بلاروس رفت. این دیدار در دو ست اول برای ندا چندان خوب پیش نرفت. شهسواری در دو ست پیاپی با نتیجه ۱۱ بر ۸ شکست خورد، تا امیدهای خود را از دست رفته ببیند. این اما برای ندا پایان کار نبود، او به زیبایی هر چه تمام تر به بازی برگشت و موفق شد در ست‌های سوم و چهارم با نتایج ۱۱ بر ۸، حریف قدرتمند خود را شکست دهد. در ست‌های بعد، رفت و برگشت‌ها ادامه داشت. در ست پنجم این حریف بلاروس بود که نبض بازی را در دست گرفت و این گیم را به نام خود ثبت کرد. ندا اما حاضر به قبول شکست نبود. ست ششم را طوفانی آغاز کرد و خیلی زود ۱۱ بر ۵ پیروز شد. قوای ندای تنیس روی میز ایران، در ست هفتم اما همراهی نکرد و قهرمان جسور و جنگنده ایران، در یک بازی نفس گیر، این ست و این بازی را از دست داد.

شهسواری که در المپیک لندن نیز حضور داشت، با این نتیجه از دور رقابت‌ها با شایستگی کنار رفت. استقامت و جنگندگی ندا شهسواری بر کسی پوشیده نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *