تاریخ: 2016-08-11 شناسه خبر: 32935

دو تن از اعضای تیم ملی هاکی زنان بریتانیا به عنوان؛

اولین زوج همجنس‌گرای مسابقات المپیک

زوج زوج همجنس‌گرای مسابقات المپیکهمجنسگرای مسابقات المپیک

کیت و هلن ریچاردسون والش عضو تیم ملی هاکی زنان بریتانیا هستند که سه سال پیش با هم ازدواج کرده‌اند. حضور این دو در ترکیب تیم مالی زنان بریتانیا در ریو به عنوان حضور اولین زوج همجنس‌گرا در یک دوره از مسابقات المپیک ثبت خواهد شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم هاکی زنان بریتانیا یکی از تیم‌های حاضر در المپیک ریو است. کیت و هلن ریچاردسون والش بریتانیایی زوج هم‌جنس‌گرای عضو تیم ملی هاکی بریتانیا هستند؛ آنها به مدت سه سال است که با هم ازدواج کرده‌اند.

کیت ۳۶ ساله و هلن ۳۴ ساله مهره‌های اصلی هاکی زنان بریتانیا هستند. تیم هاکی زنان بریتانیا در المپیک لندن موفق به کسب مدال برنز شد. کیت و هلن ریچاردسون بعد از موفقیت در بازی‌های المپیک سال ۲۰۱۲ لندن سال ۲۰۱۳ تصمیم به ازدواج گرفتند و تا به این زمان هم به گفته خودشان زندگی بسیار خوبی دارند.

زوج همجنسگرای مسابقات المپیک

+۵۲+۵۲

آنها اولین زوج همجنس‌گرا هستند که در یک دوره از مسابقات المپیک در کنار یکدیگر با حریفان رقابت می‌کنند.

این دو از سال ۲۰۰۱ همدیگر را می‌شناختند. آن زمان کیت تصمیم به جدایی از شوهرش داشت و هلن هم به تازگی از رابطه با یک زن شکست خورده بود. سال ۲۰۱۳ زمانی که آنها ازدواج کردند قصد داشتند تا این موضوع را با هم تیمی‌های خود مطرح کنند به همین دلیل همه را به مراسم ازدواج‌شان دعوت کردند. برخورد هم‌تیمی‌هایشان بسیار راحت بود و این زوج ورزشکار هم‌جنس‌گرا هیچ مشکلی تا به حال در این خصوص نداشته‌اند.

کیت و هلن ریچاردسون والش

سمت راست ( هلن ریچاردسون والش ) سمت چپ ( کیت ریچاردسون والش )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *