تاریخ: ۱۳۹۵-۰۵-۲۸ شناسه خبر: 33749

رقابت‌ کیمیا علیزاده در وزن 57 - کیلوگرم زنان در المپیک ریو؛

آغاز رقابت تنها امید ورزش بانوان ایران برای کسب مدال در تاریخ بازی‌های المپیک

کیمیا علیزاده و رقبایش در المپیک

در چارچوب مسابقات وزن 57- کیلوگرم تکواندو زنان در المپیک ریو، کیمیا علیزاده تنها امید ورزش بانوان ایران برای کسب مدال در تاریخ بازی‌های المپیک به مصاف رقبای خود می رود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ کاروان ورزش کشورمان در سیزدهمین روز المپیک ۲۰۱۶ ریو  (۲۸ مرداد) روز خلوتی را پشت سر خواهد گذاشت. تنها یک نماینده ایران به مصاف حریفان خود می‌رود.

کیمیا علیزاده آخرین بانوی کاروان ایران و یکی از امیدهای کسب مدال در مسابقات وزن ۵۷- کیلوگرم تکواندو  زنان در المپیک ریو در نخستین گام  ساعت ۱۹ به وقت ایران به مصاف “آنا زانینوویچ” از کرواسی می‌رود.

علیزاده تاکنون دو بار در برابر حریف کروات خود قرار گرفته است و هر دو بار نیز نماینده کشورمان پیروز میدان بوده است.

بانوی تکواندوکار کشورمان در صورتی پیروز در مقابل زانینوویچ باید در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده مسابقه نمایندگان اسپانیا و تایلند برود.

این نوجوان ۱۸ ساله دومین نماینده ایران در تکواندو است. فرزان عاشورزاده در روز نخست در مبارزه اول خود برابر حریفی از مراکش شکست خورد ودر نهایت هم از رسیدن به مدال بازماند.

سایت ورزش بانوان برای کیمیا علیزاده در مسابقات المپیک ریو آرزوی موفقیت دارد. امیدواریم بانوی جوان کشورمان بتواند نخستین بار در تاریخ بازی‌های المپیک، ورزش بانوان ایران را صاحب خوشرنگ ترین مدال کند.

جهت مشاهده کلیپ مبارزه  تاریخی کیمیا علیزاده و کسب اولین مدال بانوان در المپیک اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *