تاریخ: ۱۳۹۵-۰۷-۰۴ شناسه خبر: 37771

سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن؛

بازی اول برای ما حکم یک بازی تدارکاتی را داشت

سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن گفت: تیم ما بسیار جوان است و اکثر بازیکنان نیز برای نخستین بار حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کنند؛ از این‌ رو بازی اول به‌ نوعی یک بازی تدارکاتی برایمان محسوب می‌شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از خبرگزاری فارس؛ مژگان مدایم‌زاده امروز اظهار کرد: دوم مهرماه جاری در ورزشگاه بزرگ فولادشهر با تیم راهیاب ملل سنندج مسابقه دادیم و نتیجه را ۳ بر صفر واگذار کردیم.

وی افزود: با حمایت باشگاه ذوب‌آهن یک تیم جوان و بومی را تشکیل داده‌ایم که اکثر بازیکنان نخستین حضور لیگ برتری‌شان را تجربه می‌کنند و با توجه به اینکه این مسابقه، مسابقه اول بود یک نوع بازی تدارکاتی برایمان محسوب می‌شد.

این سرمربی تصریح کرد: در ۳۰ دقیقه اول بازی دست ما بود اما از آنجایی‌ که فوتبال ورزش استقامتی است که در ۹۰ دقیقه انجام می‌شود، بازیکنان از نظر بدنی کم آوردند و در همان نیمه اول روی اشتباهات فردی و خط دفاعی گل اول وارد دروازه‌مان شد و بلافاصله گل دوم هم خوردیم.

وی ادامه داد: با دو گلی که پشت سر هم خوردیم روحیه بازیکنان به هم‌ریخت و چون تجربه اولشان است مطمئناً کمی زمان می‌برد که از نظر حرفه‌ای‌ بتوانند به لحاظ روحی؛ خیلی سریع دوباره به حالت اولیه‌شان برگردند.

مدایم‌زاده عنوان کرد: نیمه دوم هم داور یک پنالتی را سخت‌گیرانه برای ما گرفت که با احترام به نظر وی، اگر آن پنالتی گرفته نمی‌شد شاید بازی را با نتیجه مساوی یا ۲ بر ۱ به پایان می‌رساندیم.

این مسؤول اظهار داشت: قبل از شروع مسابقات فوتبالیست‌ها در کنار هم سه جلسه تمرین داشتند که طبیعتاً برای آمادگی مدت‌ زمان کمی است؛ در هر حال امیدوارم در مسابقات بعد جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن بیان داشت: دروازه‌بانمان را از تیم ملوان بندر انزلی که سال گذشته از تیم‌های لیگ برتری بوده، گرفته‌ایم؛ دو بازیکن ملی‌پوش رده سنی زیر ۱۶ سال داریم که یکی از آن‌ها اصفهانی بوده و دیگری از تیم سنندج کردستان به تیم ما ملحق شده است.

وی تأکید کرد: در واقع تیم جوانی را بسته‌ایم که اکثراً بومی هستند؛ در حالی‌ که تیم سنندج که جمعه گذشته با ما بازی کرد، بازیکنانی در رده سنی بزرگ‌سالان دارد.

مدایم‌زاده گفت: جمعه همین هفته دربی اصفهان را با تیم آینده‌سازان نجف‌آباد برگزار می‌کنیم که امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.

وی خاطر نشان کرد: خوشحالم که بعد از چندین و چند سال اصفهان جایگاه اصلی‌اش را در فوتبال و فوتسال پیدا کرده و از حالت تک‌بعدی بودن خارج‌ شده است؛ همچنین حضور دو تیم اصفهانی در لیگ برتر امسال می‌تواند در راه‌یابی فوتبالیست‌ها به تیم ملی آن‌هم با یک تعداد قابل‌توجه بسیار تأثیرگذار باشد، امیدواریم با حمایت بیشتر در آینده بازیکنان مستعد زیادی از استان اصفهان به تیم ملی دعوت شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *