تاریخ: ۱۳۹۵-۰۷-۱۷ شناسه خبر: 38755

زن محجبه مسلمانی که تصویرش روی جلد مجله پلی بوی رفت

زن محجبه مسلمانی که تصویرش روی جلد مجله پلی بوی رفت

مجله پلی بوی پیشتر به خاطر انتشار عکس‌هایی عریان از بدن زنان مشهور بود. اخیرا روی جلد یکی از شماره‌های این مجله عکس یک زن محجبه مسلمان دیده می‌شود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مجله پلی بوی پیشتر به خاطر انتشار عکس‌هایی عریان از بدن زنان مشهور بود. چندی پیش این مجله اعلام کرد که دیگر تصاویر برهنه زنان را منتشر نمی‌کند. اما اخیرا روی جلد یکی از شماره‌های این مجله عکس یک زن محجبه مسلمان دیده می‌شود.

نور تجوری روزنامه نگار ۲۲ ساله مسلمان با اصلیت لیبیایی – آمریکایی است که تصویرش به عنوان تصویری از یک زن محجبه و مسلمان روی جلد مجله پلی بوی رفته. نور تجوری ساکن واشنگتن دی سی است.

زن محجبه مسلمانی که تصویرش روی جلد مجله پلی بوی رفت

او در خصوص انتشار تصاویرش در مجله ای با این سابقه گفته است: من به عنوان یکی از زنان محجبه و مسلمان می‌خواهم نشان دهم که یک زن مسلمان چه شکلی است اما نه به تعداد اند مردم قصد دارم این را به جهانیان نشان دهم. قاعدتا تصاویری از من روی جلد هیچ مجله ای به اندازه مجله پلی بوی سروصدا نمی‌کرد.

نور تجوری ادامه داد: به نظرم این اهمیت دارد که وارد قلمرویی شده‌ام که پیش از این به نشان دادن تصاویر برهنه زنان شهرت داشته. پیام من مبارزه با تحقیر زنان و ارائه چهره جنسیتی از آنها است. چه کاری بهتر از اینکه این پیام را در مجله‌ای که قبلا به این کار مشهور بوده بدهم.

زن محجبه مسلمانی که تصویرش روی جلد مجله پلی بوی رفت

یک پاسخ به “زن محجبه مسلمانی که تصویرش روی جلد مجله پلی بوی رفت”

  1. علی گفت:

    حجاب رعایت شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *