تاریخ: ۱۳۹۵-۰۸-۳۰ شناسه خبر: 41470

ماجرای آشنایی زنده یاد پورحیدری و همسرش + عکس

ماجرای آشنایی زنده یاد پورحیدری و همسرش + عکس

مرحوم منصور پورحیدری و دکتر فریده شجاعی عمری را با شکوه در کنار یکدیگر زندگی کردند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ پورحیدری پدر استقلال در کنار یکی از موفق ترین مدیران ورزش بانوان ایران. همه آشنایی شان از تریای کلوب باشگاه تاج آغاز شد. سال‌ها قبل و در اوایل دهه ۵۰ شمسی. دو ستاره از تیم های تاج. یکی شماره ۲ و یکی از بهترین‌های خط دفاعی استقلال و دیگری هم عضو تیم بسکتبال دختران تیم.

حسن روشن یکی از ستاره های تاریخ تاج و استقلال درباره این آشنایی می گوید: « بدون شک منصور از همه استقلالی های عالم، استقلالی تر بود. نه اینکه هیچ نقصی نداشت. او هم اشتباه قطعا داشته اما بیش از همه ما به پای استقلال نشست و زحمت کشید. »

او البته خاطراتی از آن سال های دور تاج داشت : « ما در زمین دیهیم تمرین می کردیم و باقی تیم ها هم در خود باشگاه. خود باشگاه همان زمین میدان بهارستان است که حالا شده تربیت بدنی استان تهران. ما همه عادت داشتیم بعد از تمرین تیم اصلی در دیهیم، برویم باشگاه. آنجا بازیکنان همه تیم های مان جمع می شدند. تیم های دختران مان هم بودند. منصور پورحیدری یکی از بزرگترها ، باوقارترین و بهترین های تیم ما بود و فریده خانم شجاعی هم یکی از بهترین های تیم بسکتبال مان. عنایت الله آتشی هم مربی تیم بسکتبال مان بود که دوستی نزدیکی با منصور داشت. آشنایی منصور و خانم دکتر از همان تریای باشگاه بود و خیلی از بچه های دیگر مثل حاج قاسم و بچه های دیگر هم با بچه های تیم های دختران تاج ازدواج کردند. »

پورحیدری و همسرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *