تاریخ: ۱۳۹۵-۰۹-۱۴ شناسه خبر: 42412

تیم ملی راگبی بانوان ایران نایب قهرمان شد

فوتبال زنان

تیم ملی راگبی هفت نفره بانوان ایران با کسب دو پیروزی و یک شکست در تورنمنت چهارجانبه آلمان به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی راگبی هفت نفره بانوان  زیر ۲۲ سال ایران که برای برپایی یک اردو و شرکت در تورنومنت چهار جانبه در برلین به سر می برد، با کسب دو پیروزی و یک شکست به مقام دوم  این تورنومنت دست یافت.

ملی پوشان ایران در این تورنمنت چهارجانبه در بازی اول خود ۲۹ بر صفر مقابل تیم  bsv پیروز شدند، در بازی دوم ۵ بر ۱۹ برابر تیم AK RUGBY شکست خوردند اما در بازی سوم و پایانی، خود ۲۶ بر صفر مقابل تیم USV به برتری رسیدند و نایب قهرمان تورنومنت برلین شدند.
نفرات اعزامی در این مسابقات به شرح زیر است:
اسما فخری، اسما باباجانی، پریسا گراوند، مهرسا خلفی، مطهره صفاری، مونا میدانی، غزاله سرچشمه، مهدیه دهقان، شقایق زینعلی، زهرا راستگو مقدم، زهرا کلهر،  ام البنین محسنی، شیدا داداشی، هانیه علی نژاد و هانیه مکی، ملی پوشان ایران بودند که در این رقابت‌ها حضور داشتند. نازنین حسینی به عنوان سرمربی و آتوسا میرهادی به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می کردند.
مرضیه افتخاری داور بین الملی درجه ۲ ایران که به عنوان داور، همراه تیم ملی در آلمان حضور داشت، در این تورنمنت سه بازی را به عنوان داور وسط قضاوت کرد.
براساس این گزارش، اعضای تیم راگبی بانوان ایران در این سفر بازدیدی از آکادمی المپیک برلین و پارلمان آلمان داشتند و در این راستا ” حسن میرزاقابیک ” رییس انجمن راگبی کشورمان با رییس کمیسیون ورزش پارلمان این کشور مذاکر اتی انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *