تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۰۹ شناسه خبر: 43492

لیگ تکواندو بانوان قهرمانی تیم بیمه رازی در نیم فصل اول

تکواندو بانوان

هفته پایانی از دور رفت لیگ لیگ جوانان و بزرگسالان زنان در حالی با قهرمانی تیم بیمه رازی به پایان رسید که این تیم نخستین حضور خود در «جام کوثر» را تجربه می‌کرد.

به‌ گزارش سایت ورزش بانوانبه نقل از ‌ایسنا ‌، رقابت‌های هفته دهم و یازدهم (پایان دور رفت) از دوازدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان گروه زنان «جام کوثر» با حضور ۱۸۴ هوگوپوش و در قالب ۱۲ تیم همیاران ورزش هیات تکواندوی دورود، هیات تکواندوی البرز یک، هیات تکواندوی خراسان رضوی، هیات تکواندوی گیلان، لوازم خانگی کن، هیات تکواندوی البرز، آینده سازان لوازم خانگی کن، اداره ورزش و جوانان هشتگرد، بیمه رازی، هیات تکواندوی شمال شرق، نانوحیات (سیناژن) و لوازم ورزشی کوروش در خانه تکواندو برگزار شد.

در پایان نیم فصل این رقابت‌ها، تیم بیمه رازی با ۱۰ پیروزی و یک تساوی توانست اولین حضور خود را شیرین آغاز کند و با کسب ۳۱ امتیاز قهرمانی «نیم فصل» را به نام خود ثبت نماید، حال باید دید این تیم در ادامه و دور برگشت نیز می‌تواند با اقتدار گام بردارد و اولین تجربه حضورش را با قهرمانی رقم بزند، تیم لوازم خانگی کن نیز با دو پله صعود و کسب ۳۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم هیات تکواندوی گیلان نیز با ۲۵ امتیاز توانست رده سوم جدول را به خود اختصاص دهد.

تیم‌های هیات تکواندو شمال شرق، لوازم ورزشی کوروش، هیات تکواندوی خراسان رضوی، آینده سازان لوازم خانگی کن، اداره ورزش و جوانان هشتگرد، هیات تکواندو البرز، همیاران ورزش هیات تکواندو دورود، هیات تکواندو البرز یک، نانو حیات (سیناژن) به ترتیب در جایگاه چهارم تا دوازدهم قرار گرفتند.

نتایج کسب شده در دیدارهای هفته دهم و یازدهم (پایان دور رفت) از سوی سازمان لیگ به شرح ذیل اعلام شده است:

هفته دهم

تیم همیاران ورزش هیات تکواندو دورود یک – تیم لوازم خانگی کن ۷

تیم هیات تکواندو خراسان رضوی ۳ – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن ۵

تیم بیمه رازی ۵ – تیم لوازم ورزشی کوروش ۳

تیم هیات تکواندو شمال شرق ۷ – تیم هیات تکواندو البرز “یک” یک

تیم اداره ورزش و جوانان هشتگرد ۵ – تیم نانوحیات (سیناژن) ۳

تیم هیات تکواندو البرز صفر – تیم هیات تکواندو گیلان ۸

بهترین‌ها

بهترین داور: راضیه خدا بنده‌لو (همدان)

بهترین سرپرست: مهری زحمت‌کش (تیم هیات تکواندوی استان گیلان)

بهترین مربی: ندا زارع (تیم بیمه رازی)

فنی‌ترین بازیکن: ملیکا میرحسینی (هیات تکواندو شمال‌شرق)

هفته یازدهم

تیم همیاران ورزش هیات تکواندو دورود ۲ – تیم هیات تکواندو خراسان رضوی ۶

تیم لوازم خانگی کن ۵ – تیم لوازم ورزشی کوروش ۳

تیم آینده سازان لوازم خانگی کن ۶ – تیم هیات تکواندو البرز ” یک” ۲

تیم بیمه رازی ۸ – تیم نانوحیات (سیناژن) صفر

تیم هیات تکواندو شمال شرق ۲ – تیم هیات تکواندو گیلان ۶

تیم اداره ورزش و جوانان هشتگرد ۳ – تیم هیات تکواندو البرز ۵

بهترین‌ها

بهترین داور: راضیه خدا بنده‌لو (همدان)

بهترین مربی: مهرو کمرانی (تیم لوازم خانگی کن)

بهترین سرپرست: مونا رجبی (تیم هیات تکواندو البرز “یک”)

فنی‌ترین بازیکن: ملیکا میرحسینی (هیات تکواندو شمال‌شرق)

دیدار معوقه هفته هفتم

تیم لوازم خانگی کن ۷ – تیم هیات تکواندوی گیلان یک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *