تاریخ: 2017-01-01 شناسه خبر: 43549

تغییر چهره دیدنی یک زن بعد از یک ماه نوشیدن ۳ لیتر آب در طی روز؛

زیبایی و تناسب اندام با برنامه یک ماهه نوشیدن ۳ لیتر آب در طی روز

تغییر چهره دیدنی یک زن بعد از نوشیدن ۳ لیتر آب در روز

در پایان هفته چهارم برنامه ۲۸ روزه نوشیدن ۳ لیتر آب در شبانه روز، سارا علاوه بر زیبایی چهره به تناسب اندام دست یافته است. تا جایی که دوستان و همسرش به او می‌گویند گویا ۱۰ سال جوان‌تر شده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از Daily Mail؛ بسیاری از ما با علم بر اینکه نوشیدن هشت لیوان آب برای سلامتی جسم لازم و ضروری است از این مهم غفلت می‌ورزیم. اکثر اوقات نوشیدنی‌هایی همچون قهوه و چای را جایگزین آب در طول روز می‌کنیم. سارا اسمیت یک زن ۴۲ ساله با نوشیدن ۳ لیتر آب در طی روز نتیجه شگفت انگیزی را با گذشت از چهار هفته به اشتراک گذاشته است.

سارا در این خصوص می‌گوید: معمولا روز را با نوشیدن یک فنجان چای شروع می‌کردم. یک لیوان آب همراه با وعده نهار و یک لیوان نیز همراه با شام می‌نوشیدم. اما این میزان آب در طول روز به هیچ وجه کافی و پاسخگوی نیاز بدن انسان نیست.

او می‌گوید یک متخصص اعصاب و روان و همچنین متخصص تغذیه به او توصیه کرده که حتما ۳ لیتر آب در طول روز بنوشد.

نتایج هفته به هفته سارا اسمیت با نوشیدن ۳ لیتر آب در طی روز :

هفته اول : جوش‌های بدن بواسطه نوشیدن آب و حذف سموم از بین رفتند. سردرد ها ناپدید شد و مفاصلی که سفت شده بودند از حالت خشکی درآمدند.

هفته دوم : چین و چروک روی صورت کمتر شدند و هاله تیره اطراف چشم رو به کمرنگی رفت. لکه‌های روی پوست کم رنگ و کم رنگ‌تر می‌شدند و تمایل برای نوشیدن چای در ساعات شبانه روز از بین رفت.

هفته سوم : تیرگی اطراف چشم، چین و چروک‌ها به طور کامل محو شدند. پوست سارا از قبل محکم تر شده بود. درمانگر زیبایی به سارا اعلام کرد سلول‌های پوست او با سرعت بیشتری در حال بازسازی هستند. از طرفی میل سارا برای پرخوری کمتر شد، چرا که آب بیشتری وارد بدنش می‌شد و نیاز به غذا کمتر جلوه می‌کرد. همچنین سارا که پیش‌تر از خشکی چشم رنج می‌برد احساس بهتری داشت.

هفته چهارم : در پایان هفته چهارم برنامه ۲۸ روزه نوشیدن ۳ لیتر آب در شبانه روز، سارا علاوه بر زیبایی چهره به تناسب اندام دست یافته است. تا جایی که دوستان و همسرش به او می‌گویند گویا ۱۰ سال جوان‌تر شده است.

تغییر چهره دیدنی یک زن بعد از نوشیدن ۳ لیتر آب در روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *