تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۱۹ شناسه خبر: 43846

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گاز تهران؛

فرانک طیاری : من از دیوار هم بازیکن می‌سازم

فرانک طیاری : من از دیوار هم بازیکن می‌سازم

فرانک طیاری سرمربی تیم بسکتبال بانوان گاز تهران با اشاره به اینکه تمام تلاشش را به کار بسته تا بازیکنانش در سطح ایران بهترین باشند مدعی شده می‌تواند از دیوار هم بازیکن بسازد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ فرانک طیاری سرمربی تیم بانوان بسکتبال پرستاره گاز تهران بدنبال رقابت تیمش در لیگ برتر بسکتبال بانوان به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: در اکثر بازی‌ها از عملکرد بازیکنانم راضی بودم اما در بعضی مسابقات از حداکثر توان‌شان استفاده نکردند.

وی اشاره کرد: اصلی‌ترین رقبای دانشگاه آزاد در رقابت‌های سوپر لیگ، کوشا سپهر سبلان و نفت آبادان هستند. احتمال می‌دهم امسال شاهد تکرار فینال فصل گذشته باشیم. اما باید خاطر نشان کنم که نفت آبادان پیشرفت بسیار خوبی داشته و احتمال حضور این تیم هم در فینال زیاد است.

فرانک طیاری در پاسخ به این سوال که “از دید شما کلیدی ترین مهره تیم‌تان چه کسی است؟” گفت: تمام بازیکنان من سوپر کلید هستند.

او در خصوص نوع ارتباط خود با بازیکنان تیمش بیان کرد: با همگی صمیمی هستم. نه تنها بازیکنان تیم خودم بلکه با تمام بسکتبالیست‌های سوپر لیگ بانوان ارتباط خوبی دارم. از دید من ورزشکاران و مربیان رشته بسکتبال بدلیل برخی خصوصیات جالب این رشته در بین سایر رشته‌های ورزشی اخلاق و منش بهتری دارند. وقتی طرفدار پروپا قرص بسکتبال باشید صحبت بنده را بهتر درک خواهید کرد، چرا که بسکتبال از هر لحاظ فرد را برای هر شرایطی آماده می‌کند.

فرانک طیاری خاطر نشان کرد: تمام تلاشم این است که بازیکنانم در سطح ایران بهترین باشند. بزرگ‌ترین شعارم همین است که از دیوار هم بازیکن می‌سازم. شاید گنده گویی کرده باشم و منظورم را خودخواهانه بیان کنم ولی واقعا معتقدم که یک مربی واقعی از بازیکن بسیار معمولی هم شماره یک می‎سازد.

وی در خصوص پوشش ارائه شده به فیبا برای تیم ملی بسکتبال بانوان توضیح داد: قرار شده که یک بازی نمادین با طرح جدید لباس تیم ملی داشته باشیم که احتمال برگزاری آن روز به روز کمتر می‌شود. امیدوارم عاقبت به خیر شویم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گاز تهران در خصوص کیفیت برگزاری این فصل از لیگ بسکتبال بانوان توضیح داد: یادگیری و پیشرفت در هر رشته‌ای همواره در جریان است. از همین رو قاعدتا سطح لیگ هر سال بالاتر خواهد رفت. اما تا زمانی که ورزشکاران ما در رقابت با تیم‌های برجسته دنیا و حتی آسیا محک نخورند نظر قطعی نمی‎توان داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *