تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۱۸ شناسه خبر: 43852

تیم والیبال بانوان پارسه در یک قدمی انحلال

انحلال پارسه تهران

بدنبال انحلال تیم والیبال مردان پارسه می توان حدس زد که تیم بانوان این باشگاه نیز در یک قدمی انحلال و حذف از لیگ قرار دارد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم‌ والیبال مردان پارسه سرانجام منحل شد. مسئولان پارسه بارها اعلام کردند که بدهی بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم‌های مردان و زنان را پرداخت خواهند کرد، اما هر بار این اتفاق بنا به دلایلی نیفتاد، سرانجام مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون والیبال تصمیم گرفتند تیم‌های لیگ برتری این باشگاه را منحل اعلام کنند.

اله‌وردی، مدیرعامل باشگاه پارسه از مسئولان فدراسیون والیبال درخواست کرده بود که تا روز چهارشنبه هفته جاری به آنها زمان دهند، اما این اتفاق رخ نداد و مسئولان فدراسیون به این جمع‌بندی رسیدند که پارسه را منحل کنند.

با این حساب می‌توان گفت که تیم والیبال بانوان پارسه هم بزودی منحل خواهد شد.

بعد از انحلال تیم گاز تهران قهرمان دوره قبل والیبال بانوان، بازیکنان و کادر فنی این تیم با نام پارسه در لیگ شرکت کردند، اما بعد از گذشت ۶ هفته از جریان لیگ، به نظر می رسد این تیم هم منحل خواهد شد.

سیما صدیقی سرمربی و فریبا سلیمانی مربی این تیم هستند که سالها در تیم گاز فعالیت می‌کردند. بعد از انحلال گاز تهران، تعدادی از بازیکنان این تیم رفتند و حالا در صورت انحلال پارسه باید دید سایر بازیکنان تکلیف‌شان چیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *