تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۱۹ شناسه خبر: 43871

فوتبالیست زن آمریکایی در باشگاه اروپایی؛

نشست خبری الکس مورگان بعد از پیوستن به المپیک لیون

نشست خبری الکس مورگان بعد از پیوستن به المپیک لیون

الکس مورگان ( Alex Morgan ) بازیکن تیم ملی فوتبال آمریکا کنفرانس خبری در خصوص عقد قرارداد با باشگاه فرانسوی المپیک لیون برگزار کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از Associated Press؛ الکس مورگان ( Alex Morgan ) بازیکن تیم ملی فوتبال آمریکا کنفرانس خبری در خصوص عقد قرارداد با باشگاه فرانسوی المپیک لیون برگزار کرد.

الکس مورگان در المپیک لیون

مورگان که پیش از این برای باشگاه آمریکایی اورلاندو پراید توپ می‌زد، تصمیم دارد نیمه اول سال ۲۰۱۷ با باشگاه فرانسوی المپیک لیون بازی کند. همچنین نیمه دوم سال و از تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۷ نیز برای حضور در لیگ فوتبال زنان آمریکا مجددا به اورلاندو پراید بازگردد.

وی بعد از هشت سال و در ۱۲۰ بازی ملی ۷۳ گل زده و همراه با تیم ملی کشورش قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن و جام جهانی فوتبال ۲۰۱۵ زنان در کانادا شده است.

مورگان با امضای قراردادی شش ماهه رسماً به لیون فرانسه پیوست. البته مبلغ این قرارداد تا به حال در جایی ذکر نشده است.

مهم‌ترین نکته‌ای که مورگان در کنفرانس مطبوعاتی به آن اشاره کرد: “المپیک لیون باشگاهی است که طی ۱۰ سال اخیر در بخش بانوان موفقیت‌های بی‌شماری کسب کرده است. همیشه علاقه داشتم در لیگ قهرمانان اروپا و با بهترین‌ها بازی کنم. قاعدتا از این فرصتی که در اختیارم قرار داده شده، نهایت استفاده را خواهم برد.”

مورگان به عنوان تنها آمریکایی تیم زنان المپیک لیون تیشرت شماره ۱۳ را در این فصل می‌پوشد.

الکس مورگان در المپیک لیون

حالا خط حمله این تیم پرستاره با مشارکت الکس مورگان و بازیکن شماره ۹ این تیم اوژنی لو سومر ( Eugénie Le Sommer ) فرانسوی ویرانگر خواهد شد. اوژنی از زمان پیوستن به لیون ( سال ۲۰۱۰ ) ۱۸۶ گل برای المپیک لیون به ثمر رسانده است.

مورگان که حضورش در اورلاندو پراید یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های لیگ فوتبال زنان آمریکا اعتماد به نفس او را کم کرده بود، حالا بهتر و خندان‌تر از قبل پیراهن شماره ۱۳ تیمش را در دست دارد و در حالی کنار ژان میشل رئیس باشگاه المپیک لیون ایستاده که به هیچ وجه قادر به پنهان کردن شور و شعف بیش از اندازه خود نیست.

الکس مورگان در المپیک لیون

الکس مورگان در المپیک لیون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *