تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۲۰ شناسه خبر: 43975

سارا عسکری روابط عمومی فدراسیون فوتبال؛

تمجید AFC از الهام فرهمند دروغ رسانه‌ای بود

اعلام برنامه هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان

تمجید AFC از الهام فرهمند بازیکن تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد به عنوان نابغه فوتبال بانوان غرب آسیا، یک دروغ رسانه‌ای بود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ سارا عسکری که در بخش روابط عمومی فدراسیون فوتبال مشغول به کار است به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: خانم مریم آزمون به تازگی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال برگزیده شد. وی پیش از این به عنوان مربی در کنار شادی مهینی هدایت تیم ملی زیر ۱۶ ساله‌ها را بر عهده داشت. البته امکان ابقای وی بر سمت سابقش هم وجود دارد. در حال حاضر زمان لازم دارد تا برنامه‌های خود را برای هدایت تیم ملی به فدراسیون ارائه دهد.

مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال در ادامه خاطر نشان کرد: نفراتی که به اردوهای تیم ملی دعوت می‌شوند قرار است بر اساس مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان و با مشاهده فیلم بازی‌ها انتخاب شوند.

وی افزود: بالاخره خانم آزمون پیش از این یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی بوده و تجربه قابل توجهی در استعدادیابی دارد بنابراین شناخت زیادی روی بازیکنان دارد، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان قاعدتا شایسته‌ترین‌ها را به اردوهای تیم ملی دعوت خواهد کرد.

عسکری در خصوص انتشار خبر تمجید فدراسیون فوتبال غرب آسیا از الهام فرهمند به عنوان نابغه غرب آسیا توضیح داد: تمجید AFC از الهام فرهمند بازیکن تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد، یک دروغ رسانه‌ای بود. نمی‌دانم کدام رسانه در ابتدا به انتشار این خبر کذب و بدون منبع پرداخت اما باعث شد برخی دیگر این مطلب را انعکاس دهند و جنجال به پا شود.

او در پایان گفت: فرهمند پیش از این در هیچ کدام از رده‌های سنی سابقه ملی هم نداشته است. از طرفی آخرین باری که تیم بانوان ایران به مسابقات غرب آسیا اعزام شد سال ۹۰ بود. بعد از این سال هم ایران در مسابقات غرب آسیا شرکت نکرد. با این تفاسیر چطور می‌شود که الهام فرهمند به عنوان نابغه غرب آسیا انتخاب شده باشد؟ البته خود خانم فرهمند هم از این موضوع بسیار ناراحت و دلخور شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *