تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۲۲ شناسه خبر: 44020

با توجه به بازی یک طرفه تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری تبریز؛

ذوب آهن قهرمان زودهنگام نیم فصل اول لیگ برتر والیبال بانوان

نتایج هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان

با توجه به بازی یک طرفه تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری تبریز با قاطعیت می توان گفت ذوب آهن قهرمان زودهنگام نیم فصل اول لیگ برتر والیبال بانوان خواهد بود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ هفته هفتم و پایانی دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان فردا پنجشنبه ۲۳ دی ماه با سه دیدار در تهران، تبریز و شیراز پیگیری می شود و ذوب آهن باید برای ادامه صدرنشینی حریف تبریزی را از پیش بردارد.

این هفته ذوب آهن اصفهان ۱۵ امتیازی از مجموعه پنج دیدار انجام شده در تبریز به مصاف شهرداری این شهر می رود و برای ادامه روند صدرنشینی باید پیروز این دیدار باشد. این در حالی است که تیم والیبال بانوان شهرداری تبریز بدون پیروزی در آخرین رده جدول قرار دارد.

در دیگر دیدار هفته پایانی مرحله رفت لیگ برتر والیبال زنان، ‌بانک سرمایه از مدعیان قهرمانی لیگ، در شیراز میزبان تیم پارس است. تیم بانک سرمایه با ۱۲ امتیاز رده دوم جدول را در اختیار دارد و تیم پارس نیز با سه امتیاز در رده ششم جدول ایستاده است.

بانک سرمایه با توجه به بازی یک طرفه تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری تبریز تقریبا هیچ شانسی برای کسب قهرمانی نیم فصل نخست لیگ را ندارد.

در حساس ترین، مهم ترین و آخرین دیدار هفته هفتم و پایانی لیگ برتر والیبال بانوان تیم های پارسه و دانشگاه آزاد تهران نیز در سالن پژوهشگاه نفت در حالی به مصاف هم می روند که تیم بانوان پارسه تهران با عدم حمایت اسپانسر باشگاه در یک قدمی انحلال و حذف از لیگ قرار دارد.

فرنوش شیخی بازیکن پارسه تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم گفت: تیم دانشگاه آزاد بازی هفته گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و با روحیه بازی این هفته خود را برگزار می‌کنند. نتیجه این بازی قابل پیش‌بینی نیست اما تیم ما برای کسب سه امتیاز این بازی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد.

دانشگاه آزاد با سه برد و ۹ امتیاز در رتبه سوم است و پارسه تهران با دو برد و ۶ امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار دارد. همچنین سایپا تهران با سه برد و ۹ امتیاز در رتبه چهارم جدول است، که این هفته استراحت خواهد داشت.

هفته هفتم – پنجشنبه ۱۰ دی – ساعت ۱۱:۰۰
– پارس شیراز – بانک سرمایه / سالن آیت الله دستغیب
– شهرداری تبریز – ذوب آهن اصفهان / سالن شهید اقدمی
– پارسه تهران – دانشگاه آزاد / سالن پژوهشگاه نفت

برای مشاهده نتایج هفته ششم لیگ برتر والیبال بانوان کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *