تاریخ: ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ شناسه خبر: 44718

نتایج روز دهم گرند اسلم استرالیا؛

تنیس آزاد استرالیا ۲۰۱۷؛ رویارویی سرنا ویلیامز و لوچیچ بارونی در نیمه نهایی زنان

تنیس آزاد استرالیا 2017؛ رویارویی سرنا ویلیامز و لوچیچ بارونی در نیمه نهایی زنان

آخرین روز از مرحله یک چهارم نهایی تنیس آزاد استرالیا 2017 سرنا ویلیامز با غلبه بر یوهانا کونتا حریف میریانا لوچیچی بارونی در نیمه نهایی شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از ausopen.com ؛ جذاب‌ترین دیدار آخرین روز از مرحله یک چهارم نهایی تنیس آزاد استرالیا ۲۰۱۷ به رقابت سرنا ویلیامز قهرمان شش دوره مسابقات تنیس اوپن استرالیا و یوهانا کونتا بخت نهم قهرمانی این مسابقات اختصاص داشت.

سرنای ۳۵ ساله که احتمالا در سال ۲۰۱۷ به دوران اوج خود بازگشته در دو گیم با نتایج ( ۶-۲ ، ۶-۳ ) تنیسور بریتانیایی را مغلوب خود کرد. یوهانا کونتا که دومین بار رقابت در مرحله یک چهارم پایانی گرند اسلم آزاد استرالیا را تجربه می‌کرد و امید زیادی به شکستن طلسم دستیابی به فینال در ملبورن داشت، مقابل شماره دو برترین تنیس بازان زن جهان کاری از پیش نبرد و شکست را پذیرفت. کونتا سال گذشته در نیمه نهایی تنیس اوپن استرالیا ۲۰۱۶ به آنجلیک کربر آلمانی قهرمان سال گذشته این رقابت‌ها باخته بود.

در دیگر دیدار روز دهم تنیس آزاد استرالیا ۲۰۱۷ میریانا لوچیچ بارونی تنیسور شماره ۷۹ زنان جهان و کارولینا پلیسکووا سید پنجم قهرمانی در این رقابت‌ها به مصاف یکدیگر رفتند. کارولینا پلیسکووای ۲۴ ساله که برای نخستین بار به یک چهارم نهایی گرند اسلم استرالیا رسیده بود، به طور ناباورانه‌ای به دست این تنیسور ۳۴ ساله کروات حذف شد. لوچیچ بارونی پیش از این نیز اگنیشکا رادوانسکا سید سوم اوپن استرالیا را در دور دوم با شکست بدرقه کرده بود. حریف بعدی این تنیسور گمنام کروات سرنا ویلیامز تنیسور افسانه‌ای زنان جهان خواهد بود.

به این ترتیب نیمه نهایی تنیس آزاد استرالیا با رقابت سرنای ۳۵ ساله با لوچیچ بارونی ۳۴ ساله و ونوس ویلیامز ۳۶ساله با کوکو وندوگ ۲۵ ساله آمریکایی شکل خواهد گرفت که قطعا دیدنی و جالب خواهد بود.

برای مشاهده نتایج روز نهم تنیس اوپن استرالیا ۲۰۱۷ اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *