تاریخ: ۱۳۹۵-۱۱-۱۶ شناسه خبر: 45195

پلی آف دبلیو لیگ فوتبال زنان استرالیا + جدول نتایج

فینال پلی آف دبلیو لیگ فوتبال زنان استرالیا + جدول نتایج

مرحله پلی آف دبلیو لیگ فوتبال زنان استرالیا قرار است کانبرا و ملبورن سیتی به مصاف یکدیگر بروند. همچنین پرث گلوری و سیدنی اف سی نیز رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل w-league.com ؛ وستفیلد لیگ ( دبلیو لیگ ) به لیگ برتر فوتبال زنان استرالیا اطلاق می‌شود. لیگ فوتبال زنان استرالیا از نوامبر آغاز و فوریه هر سال به پایان می‌رسد. این لیگ به این صورت است که هر تیم ۱۲ بازی انجام می‌دهد و تیم صدرنشین به عنوان بهترین لیگ معرفی می‌شود. بعد از پایان لیگ ۱۲ مرحله‌ای بین ۴ تیم بالای جدول بازی حذفی یا پلی آف صورت می‌گیرد. به این صورت که تیم اول با تیم چهارم و همچنین تیم دوم با تیم سوم رقابت می‌کند و برنده‌ها به فینال صعود می‌کنند.

از آنجا که زمان برگزاری دبلیو لیگ مصادف با فصل تابستان در نیمکره جنوبی کره زمین است، بسیاری از بازی‌ها به دلیل گرمای شدید هوا لغو شده است.

ملبورن و سیدنی اف سی و کانبرا هر کدام با دو قهرمانی در لیگ، پرافتخارترین تیم های وستفیلد یا لیگ فوتبال زنان استرالیا می‌باشند که امسال هر سه تیم به مرحله پلی آف صعود کرده اند. البته پیش‌بینی نتایج بازی‌های مرحله پلی آف پیچیده است و هنوز مشخص نیست کدام تیم گوی قهرمانی را خواهد ربود.

جدول رده بندی تیم‌ها بعد از پایان مرحله نخست دبلیو لیگ فوتبال زنان استرالیا :

رتبه نام تیم تعداد بازی امتیاز
۱ تیم متحده کانبرا ۱۲ ۲۳
۲ پرث گلوری ۱۲ ۲۳
۳ سیدنی اف سی ۱۲ ۲۲
۴ ملبورن سیتی اف سی ۱۲ ۲۰
۵ نیو کاسل ۱۲ ۱۵
۶ ادلاید ۱۲ ۱۴
۷ بریزبن رور ۱۲ ۱۳
۸ واندررز ۱۲ ۱۳
۹ ملبورن ویکتوری ۱۲ ۹

به این ترتیب در مرحله پلی آف قرار است کانبرا که به لطف تفاضل گل صدر جدول را در اختیار گرفته و ملبورن سیتی به مصاف یکدیگر بروند. همچنین گلوری و سیدنی اف سی نیز رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت. برندگان این دو بازی نیز برای تعیین قهرمان دبلیو لیگ مقابل یکدیگر بازی خواهند کرد.

لازم به ذکر است؛ آشلیگ سایکس بازیکن تیم فوتبال زنان کانبرا با ۱۲ گل در ۱۱ بازی برترین گلزن این رقابت‌ها لقب گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *