تاریخ: ۱۳۹۵-۱۱-۲۱ شناسه خبر: 45468

چهره باورنکردنی مدل ۶۳ ساله روی جلد مجله ورزشی

چهره باورنکردنی مدل 63 ساله روی جلد مجله ورزشی کریستی برینکلی

در عکسی که روی جلد یک مجله ورزشی چاپ شده است، کریستی برینکلی ۶۳ ساله در کنار دو دختر ۳۱ و ۱۸ ساله خود دیده می‌شود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در عکسی که روی جلد یک مجله ورزشی چاپ شده است، کریستی برینکلی ۶۳ ساله در کنار دو دختر ۳۱ و ۱۸ ساله خود دیده می‌شود. کریستی برینکلی، مدل ۶۳ ساله با عکسی که برای روی جلد یک مجله ورزشی گرفته، ثابت کرده است که سن و سال، عددی بیش نیست. در این عکس او در کنار دو دخترش دیده می‌شود.

شماره ویژه ماه فوریه مجله “اسپورتس ایلاستریتد” (Sports Illustrated) به لباس شنا اختصاص دارد و در عکس روی جلد آن، کریستی در کنار الکسا ری جوئل ۳۱ ساله و سیلر برینکی کوک ۱۸ ساله دیده می‌شود.

کریستی با انتشار عکس در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت که انتشار این عکس روی جلد اسپورتس ایلاستریتد “این پیام پرمعنا را دارد که همه خوبی‌ها در اندازه‌های مختلف می‌آیند و ما هیچکدام تاریخ انقضایی نداریم.”

در عکس روی جلد مجله به نظر می‌رسد که کریستی عملا روی سطح آب ایستاده است. او در این باره نوشت: “بچه‌هایم فکر می‌کنند که (در عکس) من در حال راه رفتن روی آب هستم. برای همین، بگذارید به جعبه‌ای که زیر پاهایم جاسازی شده، اشاره‌ای نکنم.”

عکس‌های کریستی چند بار دیگر هم روی جلد این مجله منتشر شده است. کریستی برینکلی در اواخر دهه ۷۰ میلادی در پی چاپ عکس‌هایش در مجله اسپورتس ایلاستریتد به شهرت رسید. عکس‌های او روی جلد مجله‌های معروف دیگری از جمله “پلی بوی” و “منز هلث” هم منتشر شده است.

اسپورتس ایلاستریتد چیست؟

یک مجله هفتگی در آمریکاست که از سال ۱۹۵۴ منتشر می‌شود.
به طور مشخص، به دلیل شماره سالانه آن که به لباس شنا اختصاص دارد، معروف است. این شماره، فوریه هر سال منتشر می‌شود.
عکس‌های کریستی برینکلی سه بار دیگر هم در سال‌های ۱۹۷۹، ۱۹۸۰ و ۱۹۸۱ روی جلد شماره فوریه مجله منتشر شده است.

در یادداشت سردبیر مجله اسپورتس ایلاستریتد آمده است که خود کریستی برینکلی “اثبات این موضوع است که سن‌وسال، عددی بیش نیست.”

این مدل در گفت‌وگو با سایت “پیپل” گفته است: “وقتی ۳۰ ساله شدم، به خودم گفتم این آخرین‌باری است که در یک لباس شنا ژست می‌گیرم.”

او اضافه کرد که قبل از گرفتن عکسی که روی جلد مجله چاپ شده است، به این فکر کرد که هنگام انتشار مجله ۶۳ ساله خواهد بود. او گفت: “به این فکر کردم که ‘آن روزها گذشته ‘ ولی بعد که دیدم قرار است در کنار دخترهایم عکس بگیرم، به خودم گفتم بگذار یک بار دیگر این کار را بکنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *