تاریخ: ۱۳۹۵-۱۲-۰۹ شناسه خبر: 46534

بعد از قهرمانی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در لیگ برتر هندبال بانوان؛

احتمال خداحافظی ناهید غارسی از دنیای مربیگری / گلایه سرمربی هندبال بانوان شهید چمران لارستان از رسانه‌ها

احتمال خداحافظی ناهید غارسی از دنیای مربیگری / گلایه سرمربی هندبال بانوان شهید چمران لارستان از رسانه‌ها

غارسی با اشاره به احتمال خداحافظی‌اش از حیطه مربیگری هندبال بانوان گفت هفت ماه از خانه و خانواده دور بودم در حال حاضر خیلی خسته هستم. شاید این تصمیم گذرا باشد شاید هم عملی شود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان با سرمربیگری ناهید غارسی به عنوان قهرمانی لیگ برتر هندبال بانوان دست یافت. در همین راستا گفتگویی را با ناهید غارسی سرمربی با اخلاق و دلسوز این تیم ترتیب دادیم که متن آن را می‎خوانید:

ناهید غارسی در ابتدا در پاسخ به سوال خبرنگار که پرسید “آیا تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان به برکت وجود شما به قهرمانی دست یافته است؟” گفت: چند عامل مهم برای قهرمانی دختران لارستان در لیگ هندبال نقش مهم و اساسی ایفا کردند که یکی از آنها حضور بنده و سپرست تیم لارستان بود. اما نباید از حمایت خوب اسپانسر تیم چشم پوشی کرد. اسپانسر ما علاوه بر مسائل مالی، مسائل روحی و اخلاقی را هم در نظر داشت و بازیکنان را شارژ روحی می‌کرد. اما از همه اینها بگذریم بازیکنان این استان با استعداد و با غیرت هستند و برای قهرمانی تلاش زیادی کردند.

او در خصوص ادامه همکاری با تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان بیان کرد: هنوز در این خصوص تصمیمی نگرفته‌ام. از سه باشگاه دیگر هم پیشنهاد همکاری دریافت کردم. اما دو دل هستم بین ادامه فعالیت یا بازنشستگی و خداحافظی از دنیای مربیگری.

غارسی با اشاره به احتمال خداحافظی‌اش از حیطه مربیگری بانوان توضیح داد: هفت ماه از خانه و خانواده دور بودم در حال حاضر خیلی خسته هستم. شاید این تصمیم گذرا باشد شاید هم عملی شود.

سرمربی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان بیان کرد: هدف بزرگی را برای کسب این قهرمانی دنبال می‌کردم که خوشبختانه به آن دست یافتم. سال گذشته وقتی با تیم هندبال ثامن الحجج به قهرمانی دست یافتیم، خیلی‌ها گفتند “تیم ملی هندبال بانوان قهرمان لیگ شده است” یا اینکه می‌گفتند “اسپانسر این تیم ثامن الحجج است و قهرمانی آنها حتمی می‎باشد” حتی گاهی اوقات به گوشم می‌رسید که می‌گفتند “غارسی تمام مهره‌های لیگ را جمع کرده، باید هم قهرمان مسابقات شود.” ارزش کارم را با این صحبت‌ها کم می‌کردند. اما امسال تیم من با بازیکنانی گمنام و بومی لارستان پا به میدان گذاشت. از طرفی مطمئن هستم مبلغ قرارداد بازیکنان تاسیسات دریایی بسیار بیشتر از شاگردان من است. امسال چه حرفی برای گفتن دارند؟ امسال به کدام تیم باختند؟ تنها تیمی که فقط یک بازیکن ملی پوش دارد تیم من است که قهرمان لیگ برتر شده است. علاوه بر این همین بازیکن ملی پوش هم چندین بازی در ترکیب تیم حضور نداشت.

ناهید غارسی با ابراز دلخوری از اصحاب رسانه گفت: اگر یک تیم تهرانی و یا یک تیم پرسروصدا به این عنوان دست پیدا کرده بود قطعا رسانه‎ها به قهرمانی آنها آب و تاب بیشتری می‌دادند. اما حالا که تیمی از یک شهرستان کوچک اول شده کمتر از حد معمول به آن پرداخته شد. در دیدار سرنوشت سازی که در تهران مقابل تاسیسات دریایی داشتیم، پیش از شروع بازی، عکاسان و خبرنگارانی در محل برگزاری مسابقات حضور داشتند اما بعد از برد تیم ما و قطعی شدن قهرمانی‌مان نه عکاسی بود، نه خبرنگاری و نه حتی یک مسئول. البته تنها خانم مشتزن به بدرقه ما آمد و پیروزی را به ما تبریک گفت. سوالم اینجاست اگر تاسیسات دریایی پیروز این دیدار بود بازهم شرایط به همین صورت ادامه پیدا می‌کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *