تاریخ: ۱۳۹۵-۱۲-۰۹ شناسه خبر: 46555

بعد از قهرمانی تیمی با بازیکنان گمنام و بومی شهرستان لارستان در لیگ هندبال بانوان؛

تیم هندبال بانوان لارستان با وزیر ورزش دیدار می‌کند

تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان

فردا سه شنبه 10 اسفند ماه کادر فنی و بازیکنان پرتلاش، مستعد و غیور تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ایران در تهران دیدار خواهند کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان با هدایت ناهید غارسی یکی از بهترین مربیان هندبال بانوان رکورد بی نظیر شکست ناپذیری را در لیگ برتر هندبال کشور به جا گذاشت. این تیم روز جمعه و در آخرین هفته لیگ برتر هندبال بانوان کشور در یک دیدار تشریفاتی به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان رفت و توانست با نتیجه ۲۹ بر ۲۴ این تیم را شکست دهد و با ۱۲ بازی و ۱۲ برد آسیایی شود.

لارستان از سال ۹۲ در لیگ برتر حضور دارد و در تمامی سال‌های حضور به عنوان پنجمی بسنده کرده بود. آنچه این تیم را از سایر تیم‌ها لیگ هندبال بانوان متمایز می‌کند حضور بازیکنان گمنام و بومی لارستان شهرستانی کوچک در استان فارس است. این تیم برای موفقیت در چهارمین حضور خود در این رقابت‌ها و قد علم کردن مقابل قدرتمندان، تغییر و تحولات زیادی را انجام داده است؛ از در اختیار گرفتن بهترین مربی لیگ برتر گرفته تا حضور مداوم همه بازیکنان در تمرینات و بومی بودن همه آنها.

تنها نماینده استان فارس از سایر تیم‌های لیگ برتری متفاوت است چون تنها تیمی است که به صورت شخصی حمایت می‌شود و هیچ اُرگان و یا شرکتی اسپانسر شهید چمران لارستان نشده است. این در حالی است که این تیم با تنها یک ملی‌پوش در دیدار حساس و سرنوشت ساز لیگ با تیم هندبال بانوان تاسیسات دریایی تهران با ۱۱ بازیکن ملی‌پوش، به برتری دست یافت.

در همین راستا وزارت ورزش و جوانان کشورمان دعوتنامه‌ای برای برگزاری جلسه با بازیکنان و کادر فنی تیم لارستان ارسال کرده است.

فردا سه شنبه ۱۰ اسفند ماه کادر فنی و بازیکنان پرتلاش، مستعد و غیور تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ایران در تهران دیدار خواهند کرد.

تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان با وزیر ورزش دیدار می‌کند

تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان با وزیر ورزش دیدار می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *