تاریخ: 2017-02-28 شناسه خبر: 46648

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه؛

میترا شعبانیان: با اختلاف زیاد امید به پیروزی مقابل ذوب آهن داریم

میترا شعبانیان سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال بانوان

بانک سرمایه و ذوب آهن اصفهان دو تیمی هستند که می توانند با رقم خوردن نتیجه به سودشان، جام قهرمانی لیگ پانزدهم والیبال بانوان را بالای سر ببرند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بانک سرمایه و ذوب آهن اصفهان دو تیمی هستند که می توانند با رقم خوردن نتیجه به سودشان، جام قهرمانی لیگ پانزدهم والیبال بانوان را بالای سر ببرند. این دو تیم صدرنشین لیگ والیبال بانوان در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌ها در تهران به مصاف یکدیگر می‎روند. اهمیت این بازی به قدری بالا است که سرنوشت قهرمان رقابت‌های لیگ مشخص خواهد شد.

ذوب آهن که از ابتدای فصل جایگاه خود را به مدعی اصلی قهرمانی حفظ کرده و روندی بی نقص در پیش گرفته بود با باخت مقابل دانشگاه آزاد قهرمانی خود را به خطر انداخت. در همین راستا در صورتی که شاگردان شعبانیان روز جمعه مقابل ذوب آهن به پیروزی برسند گوی قهرمانی را خواهند ربود در غیر این صورت تیم والیبال بانوان ذوب آهن اصفهان قهرمان فصل خواهد شد. اما تیم دانشگاه آزاد در هر صورت سوم خواهد بود.

میترا شعبانیان سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه در این خصوص به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: بازیکنان من آمادگی و انگیزه بالایی دارند و خوشبختانه باشگاه به بهترین شکل از آنها حمایت می‌کند. پرسیلای برزیلی هم در حال حاضر با هم تیمی‌های خود هماهنگ شده و قابلیت‌های واقعی خود را نشان می‌دهد. بازیکنان ما با قدرت در این دیدار حاضر خواهند شد و تمام صحبت‌های بنده به عنوان سرمربی را در جریان بازی اجرا می‌کنند. به همین دلیل با اختلاف زیاد امید به پیروزی داریم.

وی ادامه داد: تیم ما دور رفت رقابت‌ها در اصفهان بازی را به ذوب آهن واگذار کرد اما نمی‌توان با قاطعیت گفت همین نتیجه نیم فصل دوم هم تکرار خواهد شد. ذوب آهن نیز دور رفت به دانشگاه آزاد غلبه کرده بود اما نیم فصل دوم مقابل همین تیم شکست خورد. نمی‌توان نتیجه هیچ دیداری را پیش‌بینی کرد. شرایط تیم‌ها در حال تغییر است و قطعا نتایج هم تغییر خواهند کرد.

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه گفت: به همین دلیل تیم من از میزبانی این دیدار نهایت استفاده را خواهد برد. همانطور که ذوب آهن دور رفت، در یک بازی خانگی نتیجه بازی را به سود خود خاتمه داد. در هر صورت نمی‌شود نماینده اصفهان را دست کم گرفت. این تیم دست نخورده و منسجم است و بازیکنان خوش تکنیکی دارد که چندین دوره روی سکو رفته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *