تاریخ: 2017-03-07 شناسه خبر: 46825

مهاجم شهرداری بم در میان برترین گلزنان سال 95؛

گل سارا قمی سومین گل برتر سال ۹۵ در نظرسنجی برنامه ۹۰ شد

گل سارا قمی سومین گل برتر سال 95 در نظرسنجی برنامه 90 شد

برنامه نود در آستانه پایان سال شمسی خرق عادت داشت در این برنامه گل سارا قمی مهاجم شهرداری بم در نظرسنجی بهترین گل سال 95 قرار گرفت و سوم شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در آستانه پایان سال شمسی و اتمام لیگ برتر فوتبال بانوان برنامه پرطرفدار نود بهترین گل سال ۱۳۹۵ را در نظرسنجی خودش قرار داد. خوشبختانه برای دومین مرتبه عادل فردوسی پور مجری محبوب و توانای این برنامه گل بانوان را هم در این نظر سنجی جای داد.

در همین راستا گل سارا قمی مهاجم ۲۹ ساله و ملی‌پوش ارزنده و خوش تکنیک تیم فوتبال بانوان شهرداری بم در دیدار تیمش مقابل آینده سازان میهن نجف آباد به عنوان نماینده‌ای از فوتبال بانوان در نظرسنجی برنامه نود قرار گرفت؛ گلی که سارا قمی با دریبل سرپا مدافع تیم مقابل را به زیبایی جا می‌گذارد و  و با یک شوت فوق العاده و ضربه حساب شده دروازه هم تیمی قدیمی خود را باز می‌کند.

این اولین گل زیبای مهاجم شهرداری بم در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان نیست او پیش از این گل‌های تماشایی زیادی را به ثمر رسانده و نقش بالایی در موفقیت تیمش داشته است. سارا قمی ۱۱ گل به ثمر رسانده و در جریان بازی‌ها با تکنیک فوق العاده‌اش آمار خیره کننده‌ای داشته است. به همین دلیل در دیداری که تیمش مقابل آینده سازان داشت، موفق شد گلی را به ثمر برساند که در نظر سنجی برنامه نود در میان برترین گل‌های سال ۹۵ لیگ فوتبال بانوان و آقایان خوش بدرخشد.

عادل فردوسی پور گزینه‌های زیر را برای انتخاب مخاطبان پیش روی آنها قرار داد:

گل سارا قمی سومین گل برتر سال 95 در نظرسنجی برنامه 90 شد

  • سردار آزمون
  • احسان پهلوان
  • سروش رفیعی
  • وحید شمسایی
  • سارا قمی مرزدشتی
  • ایمان مبعلی

در پایان نظر سنجی برترین گل سال ۹۵ برنامه ۹۰ گل سارا قمی از تیم شهرداری بم سوم شد.

گل سارا قمی سومین گل برتر سال 95 در نظرسنجی برنامه 90 شد

گفتنی  است؛ در مراسم انتخاب بهترین‌های چهاردهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور سال ۹۴ سارا قمی « بازیکن خمامی تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی » برای پنجمین بار عنوان بهترین گلزن لیگ بانوان را با ۳۷ گل زده به دست آورد. بعد از انحلال تیم ملوان سارا قمی به شهرداری بم پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *