تاریخ: ۱۳۹۵-۱۲-۲۲ شناسه خبر: 47034

سمیه شهبازی در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان؛

به قشقایی اجازه نمی‌دهیم جام قهرمانی را دو دستی تقدیم کرمانی‌ها کند

سمیه شهبازی سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده یاران میهن نجف آباد : به قشقایی اجازه نمی‌دهیم جام قهرمانی را دو دستی تقدیم کرمانی‌ها کند

سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد در خصوص دیدار حساس و سرنوشت ساز تیمش مقابل قشقایی شیراز اعلام کرد بازیکنانم به هیچ وجه اجازه نخواهند داد جام قهرمانی به بم برود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ فردا ۲۳ اسفند ماه در چارچوب آخرین دیدار فصل ۹۵ رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان دو تیم قشقایی شیراز و آینده سازان میهن نجف آباد در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز به مصاف یکدیگر می‌روند. بانوان آینده سازان صبح امروز ۲۲ اسفند راهی شیراز شدند و همزمان با به مقصد رسیدن شاگردان سمیه شهبازی خبرنگار سایت ورزش بانوان گفتگویی را با سرمربی خوب و بااخلاق این تیم ترتیب داد که متن آن را می‌خوانید:

سمیه شهبازی سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد و مربی تیم ملی جوانان بانوان که در کشف استعداد، بکارگیری و مدیریت استعدادهای درونی بازیکنانش یکی از بهترین‌های حال حاضر می‌باشد، در بدو ورود تیمش به شیراز گفت: بازیکنانم خوشبختانه هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روحی در شرایطی کاملا ایده آل به سر می‌برند. مصدومیت آنها نیز به طور کامل بهبود یافته و تمام ملی‌پوشان هم فردا در دیدار مقابل قشقایی شیراز در ترکیب تیم حضور خواهند داشت.

وی با تاکید بر اینکه قابل پیش‌بینی ترین نتیجه برای فردا غیرقابل پیش‌بینی بودنش است، بیان کرد: تجربه ثابت کرده بازیکنان تیم من یک ربع زمان لازم دارند تا در جریان بازی قرار گیرند. با شناختی که از بازیکنانم دارم مطمئنا بعد از سپری شدن همین یک ربع به خودشان می‌آیند و خود واقعی‌شان را به رقیب نشان می‌دهند. اما در تمرینات هفته گذشته به آنها گوشزد کرده‌ام که در همان ۱۵ دقیقه نخستِ دیدار کار حریف را تمام کنند. در غیر اینصورت امکان دارد نتیجه طور دیگری رقم بخورد و حریف انگیزه برد مقابل تیم ما پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد در پاسخ به سوال خبرنگار که پرسید ” آیا قشقایی شیراز جام قهرمان را دو دستی تقدیم کرمانی‌ها خواهد کرد یا نه؟ ” توضیح داد: به هیچ وجه. ما این اجازه را به حریف نخواهیم داد.

شهبازی خاطر نشان کرد: ما اصلا و ابدا تیم حریف را دست کم نگرفته‌ایم، تیم قشقایی تیم خوبی است که ملی‌پوشان زیر ۱۹ سال را در ترکیب خود جای داده است. البته که من هم با اکثریت بازیکنان این تیم آشنایی دارم. اما با اطمینان می‌گویم بازیکنان تیم من با این پیش فرض که قهرمان هستند به شیراز نیامده‌اند.

وی در پایان گفت: از آنجا که به بانوان قبل از بازی‌ها زمین فوتبال برای تمرین نمی‌دهند تا فردا برای اینکه با آب و هوای شیراز آشنا شویم چرخی در این شهر می‌زنیم. خوشبختانه آب و هوای اینجا از اصفهان بهتر و مطلوب‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *