تاریخ: ۱۳۹۵-۱۲-۲۵ شناسه خبر: 47201

در حاشیه قهرمانی آینده سازان در لیگ برتر فوتبال بانوان؛

تردید کاپیتان در تمدید با تیم فوتبال بانوان آینده سازان

تردید کاپیتان در تمدید با تیم فوتبال بانوان آینده سازان

شیدا تخشا با اشاره به اینکه کمتر پیش می‌آید کاپیتان یک تیم تصمیم به ترک آن بگیرد بیان کرد بنا به دلایلی خاص در تمدید قراردادش با آینده سازان برای فصل آینده تردید دارد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد برای اولین مرتبه قهرمان لیگ برتر فوتبال بانوان شده است. تیمی که در پنجمین حضور خود در رقابت‌های لیگ بانوان و بعد از ۴ مرتبه کسب عنوان سومی در لیگ، بالاخره طعم قهرمانی را چشید.

به همین بهانه گفتگویی را با شیدا تخشا کاپیتان تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد ترتیب دادیم که متن آن را می‌خوانید:

در حالیکه خوشحالی به وضوح در صدای این بانوی خوشنام فوتبال ایران مشخص بود، در پاسخ به این سوال کلیشه‌ای ما خبرنگاران در موقعیت مشابه این اتفاق که ” الآن چه حسی دارید؟ ” در حالیکه می‌خندید گفت: به نظر شما باید چه احساسی داشته باشم؟ واقعا مشخص نیست از قهرمانی تیمم چه احساسی دارم؟ از شادی زیاد حتی گریه می‌کنم.

وی ادامه داد: من از همان ابتدا با آینده سازان به لیگ فوتبال بانوان معرفی شده‌ام. تیمی که در ابتدا با نام ایرانیان پا به این عرصه از رقابت‌ها گذاشت و بعدها با تغییر نام به آینده سازان جای پای خود را در لیگ بانوان محکم کرد. امسال هم با این قهرمانی کارنامه خود را درخشان‌تر و پربارتر کرد.

شیدا تخشا با اشاره به اینکه از سایر تیم‌های فوتبال بانوان ایران پیشنهاد همکاری دارد، توضیح داد: البته اصولا کاپیتان‌ها کمتر از سایر بازیکنان از تیم‌های باشگاهی دیگر پیشنهاد عقد قرارداد دریافت می‌کنند چرا که کمتر پیش می‌آید کاپیتان یک تیم تصمیم به ترک آن بگیرد. اما در حال حاضر بنا به دلایلی خاص در تمدید قراردادم با آینده سازان تردید دارم. در حال حاضر تصمیم قطعی برای ادامه همکاری با این تیم نگرفته‌ام.

شیدا تخشا کاپیتان تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد

کاپیتان تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد همچنین افزود: شهرداری اصفهان، هیئت فوتبال، شرکت موتوسل اسپانسر تیم‌مان به ما قول برگزاری جشن قهرمانی داده‌اند اما در خصوص تاریخ دقیق آن اطلاعی ندارم.

وی در خصوص حمایت شرکت موتوسل از آینده سازان، بیان کرد: تیم ما همزمان با آغاز نیم فصل دوم رقابت‌ها اسپانسر پیدا کرد که الحق و الانصاف به بهترین شکل از ما حمایت کرد، البته به شرط قهرمانی. با این تفاسیر و با توجه به حضور ۱۰ بازیکن ملی‌پوش بزرگ‌سالان و ۳ ملی‌پوش جوانان در ترکیب تیم آینده سازان حمایت موتوسل از این تیم برای فصل آینده نیز ادامه خواهد داشت.

شیدا تخشا با اشاره به اینکه سمیه شهبازی سرمربی آینده سازان یکی از بهترین مربیان حال حاضر فوتبال بانوان است، عنوان کرد: از اینکه امسال تیم آینده سازان با هدایت سمیه شهبازی به قهرمانی رسید، بسیار خوشحالم. قهرمانی لایق زحمات بی‌وقفه این سرمربی صبور، دلسوز و با اخلاق بود.

وقتی خبرنگار از کاپیتان تیم فوتبال بانوان آینده سازان خواست تا در آستانه سال ۹۶ یک آرزو برای مردم ایران و یک آرزو برای خودش داشته باشد، وی پاسخ داد: بهترین آرزویی که می‌توانم برای مردم کشورم داشته باشم سلامتی است. اما از جنبه فوتبال برای خودم یک آرزو دارم آنهم این است اگر دوباره با تیم آینده سازان در لیگ فوتبال بانوان شرکت کردم، طعم قهرمانی را مجددا بچشم. به نظر من حفظ و تکرار قهرمانی به مراتب سخت‌تر و مهم‌تر از بدست آوردن آن است.

وی در پایان گفت: از عکاسان و خبرنگاران اصفهانی به دلیل حمایت‌های خوب و به موقع خود از تیم آینده سازان تشکر و قدردانی می‌کنم. اصفهان در لیگ برتر فوتبال آقایان همچون بانوان دو نماینده دارد، امسال بنا به هر دلیلی آقایان نتوانستند جام قهرمانی را برای اصفهان به ارمغان بیاورند امیدوارم بانوان اصفهانی با این قهرمانی دل هواداران این تیم‌ها را نیز شاد کرده باشند.

شیدا تخشا کاپیتان تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *