تاریخ: ۱۳۹۶-۰۱-۲۰ شناسه خبر: 47625

رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های بانوان آسیا – ویتنام؛

سمیه شهبازی: ملی‎پوشان سرعتی عمل کنند، ویتنام را می‎بریم

سمیه شهبازی سرمربی بااخلاق تیم فوتبال آینده سازان میهن نجف آباد در خصوص بازی امروز ایران مقابل ویتنام اعلام کرد اگر فوتبالیست‌های کشورمان از لحاظ بدنی و سرعتی به حریف نبازند قطعا حرفی برای گفتن خواهند داشت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ سمیه شهبازی سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد و مربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در خصوص دیدار امروز تیم ملی بزرگسالان کشورمان مقابل ویتنام در چارچوب مقدماتی بازی‌های جام ملت‌های آسیا، به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: ملی‌پوشان کشورمان امروز نسبت به بازی‌های گذشته بهتر بازی می‌کنند. با توجه به برد مقابل سنگاپور قطعا امروز نمایش بهتری خواهند داشت، از آنچه بازیکنان کشورمان مقابل میانمار به اجرا گذاشتند. احتمال برد یا مساوی ملی‌پوشان فوتبال بانوان ایران به مراتب بیشتر از باخت آنها است.

وی در خصوص ترکیب تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در دو بازی گذشته و عدم به کارگیری زمرد سلیمانی به عنوان بهترین دروازه بان لیگ بانوان خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی نظری در این خصوص ندارم و در این مبحث که چرا یک سری بازیکنان را هنوز به کار نگرفته دخالتی نمی‌کنم، خانم آزمون به عنوان سرمربی توانای تیم در تمرینات حضور دارد و شاید بازیکنی در شرایط تیم من فوق العاده باشد اما در ترکیب تیم ملی آنگونه نیست که باید و شاید. قطعا سرمربی تیم ملی بعد از اردوهای تمرینی به ترکیب فعلی تیم ملی رسیده و باید به نظر وی احترام گذاشت.

سرمربی بااخلاق تیم فوتبال بانوان آینده سازان میهن نجف آباد اعلام کرد: ترکیب فعلی تیم ملی فوتبال بانوان ایران عالی است و حرفی برای گفتن باقی نگذاشته، ترکیبی از جوان گرایی در کنار تجربه که قطعا با گذشت زمان نتیجه می‌گیرد.

شهبازی در خصوص تیم فوتبال زنان ویتنام یادآور شد: بخشی از فیلم بازی این تیم در مقابل سوریه را تماشا کردم، این تیم سرعتی عمل می‌کند و در کل خوب است. ویتنام به عنوان یکی از سریع ترین تیم‌های جنوب شرق آسیا شناخته شده است و در شرایطی که این رقابت‌ها را میزبانی می‌کند حتما عملکرد بهتری هم خواهد داشت. اما متاسفانه تیم ما و به کل لیگ برتر فوتبال بانوان از بازیکنان سرعتی برخوردار نیست. دفاع تیم ملی هم به بازیکنان سرعتی نیاز دارد این در حالی است که اگر امروز در بازی مقابل ویتنام فوتبالیست‌های کشورمان تلاش کنند تا از لحاظ بدنی و سرعتی به حریف نبازند قطعا حرفی برای گفتن خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *