تاریخ: ۱۳۹۶-۰۲-۱۴ شناسه خبر: 48573

الهام فرهمند در نظرسنجی برنامه « فرمول یک »

الهام فرهمند در نظرسنجی برنامه فرمول 1

نام الهام فرهمند ملی پوش تیم آینده سازان میهن نجف آباد به عنوان یکی از سه نامزد جوان موفق ایرانی در برنامه فرمول یک شبکه اول سیما به چشم می‌خورد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ برنامه صبحگاهی فرمول یک با اجرای علی ضیا از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت ۶:۳۰ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. این در حالی است که نام الهام فرهمند ملی پوش تیم آینده سازان میهن نجف آباد به عنوان یکی از سه نامزد جوان موفق ایرانی در برنامه “فرمول یک” شبکه اول سیما به چشم می‌خورد.

الهام فرهمند، دختر فوتبالیست ۲۳ ساله‌ای که در شهر فلاورجان متولد شد و در حال حاضر ساکن اصفهان می‌باشد. از همان دوران کودکی (۱۰ سالگی) خانوادگی در سالن‌های ورزشی فوتبال بازی می‌کردند که باعث شد علاقمند این رشته شود و کم کم در کلاس‌های آموزشی فوتسال را به طور جدی پیگیری کند.

مدت ها در داخل سالن بازی کرد ولی از ۱۸ سالگی فوتبال روی چمن را برای ادامه فعالیت انتخاب کرد و با تیم آینده سازان میهن اصفهان در لیگ دسته یک آغاز کرد. بعد از گذشت ۵ سال از حضور الهام فرهمند در فوتبال بانوان همچنان به عنوان عضوی از آینده سازان در لیگ برتر فوتبال بانوان رقابت می‌کند. فرهمند فصل اخیر رقابت‌ها با همین تیم به مقام قهرمانی دست یافت. او لقب گل‌ساز‌ترین بازیکن لیگ برتر فوتبال بانوان را در اختیار دارد از همین رو برخی او را مهندس فوتبال بانوان ایران می‌دانند.

در برنامه فرمول یک الهام فرهمند را اینگونه به مخاطبان معرفی کردند:

  1. دانشجوی کارشناسی ارشد تربیت بدنی دانشگاه اصفهان
  2. مدرس واحد فوتبال در مقطع کارشناسی دانشگاه اصفهان
  3. بازیکن تیم ملی فوتبال ایران
  4. بهترین پاسور لیگ برتر بانوان در فصلی که گذشت.
  5. رتبه سوم بهترین گل از نگاه مردم در برنامه نود سال ۹۴
  6. کسب مقام قهرمانی لیگ برتر زنان به همراه تیم آینده سازان نجف آباد در فصلی که گذشت.

به جز الهام فرهمند نام دو جوان دیگر نیز در این نظرسنجی به چشم می‌خورد. سعید نوابی ( جوان نخبه ایرانی با ثبت ۱۵ اختراع ) و سید محمد باختر ( سرباز جوان ایرانی که برای نجات جان یک سگ روی مین رفت و پای راستش را از دست داد ) دیگر گزینه‌هایی هستند که نام آنها در نظرسنجی برنامه فرمول یک پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

برای حمایت از الهام عدد ۱ را به  ٣٠٠٠٠١٢ ارسال کنید.

 

الهام فرهمند در میان برترین گلزنان لیگ فوتبال مردان و زنان ( اینجا )

ماجرای استقلال شخصیتی و مالی دختر فوتبالیست ایرانی ( اینجا )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *