تاریخ: ۱۳۹۶-۰۲-۱۹ شناسه خبر: 48813

بعد از پایان نظرسنجی برنامه «فرمول یک» از شبکه یک سیما؛

الهام فرهمند با رای مردم به عنوان جوان موفق ایرانی در سال ۹۵ انتخاب شد

الهام فرهمند با رای مردم به عنوان جوان موفق ایرانی در سال 95 انتخاب شد

الهام فرهمند بازیکن تیم فوتبال آینده سازان با نظر مخاطبان به عنوان جوان موفق ایرانی در سال 95 انتخاب شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ برنامه صبحگاهی فرمول یک با اجرای علی ضیا از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت ۶:۳۰ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. در یک اتفاق جالب نام الهام فرهمند ملی پوش تیم آینده سازان میهن نجف آباد به عنوان یکی از سه نامزد جوان موفق ایرانی در برنامه “فرمول یک” شبکه اول سیما قرار گرفت.

در پایان این نظرسنجی که حدودا یک هفته‌ای از شروع آن می‌گذشت، الهام فرهمند بازیکن تیم فوتبال آینده سازان با نظر مخاطبان به عنوان جوان موفق ایرانی در سال ۹۵ انتخاب شد. این بانوی فوتبالیست کشورمان که خانواده ورزشی‌ای دارد، به همین بهانه امروز ۱۹ اردیبهشت ماه در برنامه فرمول یک حضور پیدا کرد. پدر و مادر الهام فرهمند دبیر تربیتی بودند و در حال حاضر بازنشسته شده‌اند.

الهام فرهمند در صحبت‌هایش در برنامه فرمول یک ضمن ابراز خرسندی از قرار گرفتن گل‌های بانوان در میان گل‌های برتر برنامه نود، این کار را به نفع فوتبال بانوان خواند و اعلام کرد باعث می‌شود نگاه‌ها به ورزش بانوان تغییر کند. او همچنین از مشکلات فوتبال بانوان در برخی از استان‌ها گفت.

علاوه بر این به یاد دارید که چندی پیش به ناگهان خبری در فضای مجازی منتشر شد با این عنوان ” الهام فرهمند نابغه فوتبال غرب آسیا ” او در برنامه فرمول یک در خصوص این موضوع نیز توضیحاتی ارائه داد: «برای مصاحبه به من زنگ زدند و گفتند از طرف AFC به عنوان بهترین بازیکن منطقه غرب آسیا انتخاب شده‌ام. باورم نشد و خواستم تا لینک خبر را بفرستند که گفتند خودت سرچ کن تا خبر را پیدا کنی. بعدها این موضوع را دوباره از اخبار شبکه سه هم دیدم و گفتم حتما این خبر موثق است وگرنه شبکه سه این خبر را پخش نمی‌کرد. اما متاسفانه برخی اینطور گفتند که خود من چنین خبرسازی کرده‌ام. اما من نه توانایی چنین کاری را داشتم و نه نیازی به آن.»

در برنامه فرمول یک الهام فرهمند را اینگونه به مخاطبان معرفی کردند:

  1. دانشجوی کارشناسی ارشد تربیت بدنی دانشگاه اصفهان
  2. مدرس واحد فوتبال در مقطع کارشناسی دانشگاه اصفهان
  3. بازیکن تیم ملی فوتبال ایران
  4. بهترین پاسور لیگ برتر بانوان در فصلی که گذشت.
  5. رتبه سوم بهترین گل از نگاه مردم در برنامه نود سال ۹۴
  6. کسب مقام قهرمانی لیگ برتر زنان به همراه تیم آینده سازان نجف آباد در فصلی که گذشت.

به جز الهام فرهمند نام دو جوان دیگر نیز در این نظرسنجی وجود داشت. سعید نوابی ( جوان نخبه ایرانی با ثبت ۱۵ اختراع ) و سید محمد باختر ( سرباز جوان ایرانی که برای نجات جان یک سگ روی مین رفت و پای راستش را از دست داد ) گزینه‌های دیگری بودند که نام آنها در نظرسنجی برنامه فرمول یک پیش روی مخاطبان قرار گرفته بودند.

قطعا حمایت‌های این چنینی از بانوان ورزشکار علاوه بر اینکه انگیزه‌های‌شان را بالا می‌برد، آنها را در مسیر رشد و ترقی قرار خواهد داد، جایی که مردم و مخاطبان برنامه‎های تلویزیونی نیز با ورزش بانوان و ورزشکاران زن غیور ایران زمین آشنا می‌شوند.

الهام فرهمند با رای مردم به عنوان جوان موفق ایرانی در سال 95 انتخاب شد

 

صحنه هایی از برترین گل های الهام فرهمند در لیگ فوتبال بانوان + ویدیو (اینجا)

الهام فرهمند در میان برترین گلزنان لیگ فوتبال مردان و زنان (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *