تاریخ: 2017-05-16 شناسه خبر: 49289

تیراندازی زنان در مسابقات کشورهای اسلامی؛

طلا، نقره و برنز تفنگ سه وضعیت کشورهای اسلامی در اختیار سه بانوی ایرانی

طلا، نقره و برنز تفنگ سه وضعیت کشورهای اسلامی در اختیار سه بانوی ایرانی

سه تیرانداز زن کشورمان مدال‌های طلا، نقره و برنز تفنگ سه وضعیت مسابقات کشورهای اسلامی را درو کردند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه مسابقات تیراندازی چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی، دوشنبه رقابت‌های تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر بانوان برگزار شد که ایران با مه لقا جام بزرگ، الهه احمدی و نجمه خدمتی در مرحله مقدماتی حضور پیدا کرد. پس از انجام این مرحله و با احتساب امتیازات در سه وضعیت، هر سه تیرانداز کشورمان راهی فینال شدند. در فینال نیز هر سه تیرانداز ایران در تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر بانوان مدال گرفتند. نجمه خدمتی طلا، الهه احمدی نقره گرفتند و جام بزرگ به عنون سوم دست یافت.

در این رقابت تیراندازان به ترتیب در وضعیت نشسته، درازکش و ایستاده تیرهای خود را شلیک کردند که طی آن و در مجموع امتیازهای به دست آمده در هر وضعیت، نجمه خدمتی با۴۵۴.٧ امتیاز در صدر قرار گرفت و صاحب مدال طلا شد. الهه احمدی با مجموع  ۴۵۱.۶ امتیاز و ایستادن در جایگاه دوم صاحب عنوان نایب قهرمانی شد. جام بزرگ، پرچمدار کاروان ورزش کشورمان هم با ۴۴۱.۲ امتیاز به عنوان سوم دست یافت

در فینال مسابقات کشورهای اسلامی نیز هر سه تیرانداز ایران در تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر بانوان مدال گرفتند. نجمه خدمتی طلا، الهه احمدی نقره و جام بزرگ به عنون سوم دست یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *