تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۰۶ شناسه خبر: 49848

سارا شیربیگی توضیح می‌دهد؛

علت اصلی لغو اردوی تیم ملی فوتسال بانوان

علت اصلی لغو اردوی تیم ملی فوتسال بانوان

در حالی که شایعاتی مبنی بر لغو اردوی تیم ملی فوتسال بانوان به دلیل خستگی و نارضایتی بازیکنان مطرح شده، سارا شیربیگی علت اصلی آن را شرح می‌دهد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی فوتسال بانوان ایران خود را برای حضور در مسابقات داخل سالن آسیا که قرار است شهریورماه در ترکمنستان برگزار شود، آماده می‌کند. این در حالی است خبرها حاکی از این است، که به دلیل عدم حضور تعدادی از بازیکنان، سرپرست تیم، خبر لغو اردوی تیم ملی فوتسال بانوان را اعلام کرد و تاکید داشته که تا پایان ماه رمضان از اردو خبری نیست!

به همین بهانه گفتگویی را با سارا شیربیگی ملی‌پوش فوتسال کشورمان ترتیب دادیم و از وی پرسیدیم “آنگونه که در برخی سایت‌های خبری گفته شده، اینکه “اردوی بانوان به خاطر عواملی از جمله خستگی و نارضایتی بازیکنان لغو شده صحت دارد یا نه؟!” که شیربیگی اینگونه عنوان کرد: گمان نمی‌کنم بازیکنان فوتسال، اردو را به دلیل نارضایتی و یا خستگی بایکوت کرده باشند. بلکه در حال حاضر فصل امتحانات دانشگاه‌ها را سپری می‌کنیم و قطعا به همین دلیل تعدادی از بازیکنان نمی‌توانستند به این اردو برسند. هر سال فصل امتحانات دانشگاه‌ها، اردوهای ما هم تق و لق می‌شود.

شیربیگی در جواب این سوال خبرنگار سایت ورزش بانوان که پرسید “در جای دیگر گفته شده بود که در اردوی قبلی هم تعدادی غایب بودند، با اینکه امتحاناتی در کار نبوده، علت عدم حضور تعدادی از بازیکنان در اردوی قبلی فوتسال بانوان چه بود؟” عنوان کرد: این شایعه است. تنها دو نفر غایب بودند و من هم یکی از این دو نفر بودم. یکی به خاطر شرکت در کلاس‌های مربیگری فوتسال و من به دلیل مسائل شخصی غیبت داشتم که از قبل با فدراسیون و کادر فنی هماهنگ کرده بودم.

بانوی فوتسالیست تیم ملی کشورمان در خصوص ابهامی که به تازگی ایجاد شده و برخی مدعی شده‌اند “بانوان فوتسالیست تیم ملی مونع المصاحبه هستند” اظهار کرد: نه صحت ندارد. اگر ممنوع المصاحبه بودیم که من الآن به این راحتی با شما گفتگو نمی‌کردم. بعید می‌دانم شرایطی که در برخی سایت‌ها در خصوص فوتسال بانوان و اردوها گفته می‌شود درست باشد.

وی ادامه داد: به احتمال زیاد در ایام ماه مبارک رمضان هم اردو برگزار شود. شهریور ماه مسابقات آسیایی را در پیش داریم که زمان زیادی هم تا این تورنمنت بزرگ نمانده است. البته لغو اردوی تیم ملی فوتسال بانوان در چنین شرایطی به ضرر ما است.

او در پایان گفت: اگر اردوهای تیم ملی به طور منظم و با برنامه برگزار شوند، قطعا می‌توانیم از عنوان نایب قهرمانی خود در رقابت‌های فوتسال بانوان آسیا دفاع کنیم و من به آن خوشبین هستم.

سارا شیربیگی : علت اصلی لغو اردوی تیم ملی فوتسال بانوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *