تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۱۳ شناسه خبر: 50072

دیدار خواهران منصوریان با پدرشان بعد ۱۵ سال در ماه عسل

دیدار خواهران منصوریان با پدرشان بعد 15 سال در ماه عسل

در هفتمین قسمت برنامه پرطرفدار ماه عسل خواهران قهرمان منصوریان حضور داشتند و بعد از 15 سال با پدرشان دیدار کردند.

خواهران قهرمان منصوریان که دارای مدال های جهانی هستند با حضور در برنامه ماه عسل و در گفتگو با احسان علیخانی از گذشته تلخشان گفتند.

برنامه دیشب ماه عسل با اجرای احسان علیخانی و با بیان روایتی از الهه منصوریان جهت مبارزه برای کسب مدال طلا در مسابقات جهانی در حالی روی آنتن رفت که خواهران قهرمان این خانواده پدر خود را بخشیدند و او را در آغوش گرفتند.
برنامه ماه عسل در قسمت هفتم خود با ادامه دادن موضوع زندگی خانواده منصوریان و با حضور خواهران قهرمان این خانواده روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.

احسان علیخانی در ابتدای این برنامه به این نکته اشاره کرد که چند سالی است تلاش می کند این موضوع را رعایت کند که چگونگی روایت داستانان مهمانان ماه عسل به گونه ای نباشد که آن ها از بیان کردن آن دچار ناراحتی شوند.

در ادامه این برنامه و پس از اشاره به این که پدر این خانواده همسر و فرزندان خود را در شهر سمیرم در هنگام سختی ها ترک کرد الهه منصوریان یکی از خواهران قهرمان این خانواده در رشته ووشو گفت:شهربانو و سهیلا برای آرام تر شدن شرایط خانواده ام از کنار ما رفتند تا این که وقتی شهربانو ۲۰ ساله و ورزشکار شده بود نزد خانواده بازگشت و بسیاری از آموخته های خود را به من هم یاد داد.

وی ادامه داد: وقتی شهربانو به شهر سمیرم بازگشت با پس انداز خود یک اسب خرید که با اجاره دادن آن در آبشار معروف سمیرم خرج خانه را می داد، اما ما در آن دوره تصمیم گرفتیم صبح ها برای تمرین ووشو به اصفهان برویم و شب ها به شهر خودمان بازگردیم.
در ادامه شهربانو منصوریان تصریح کرد:وقتی در شیراز کار می کردم با موافقت آن خانواده، اقدام به ورزش کردن هم می کردم و فکر می کنم آرزوهای هر یک از ما دختران خانواده منصوریان باعث شد که به سمت ورزش های رزمی حرکت کنیم.

وی اظهار کرد:من ورزش های رزمی را خیلی دوست داشتم البته آن زمانی که همراه با الهه به کلاس می رفتیم به دلیل مشکل مالی گاهی تن ها یک نفر از ما در کلاس حاضر می شد و به استادمان هم نگفته بودیم که چه مشکلی داریم.

شهربانو منصوریان همچنین یادآور شد:در آبشار سمیرم و در همان جا که اسب را کرایه می دادم سر یک موضوع اختلاف برانگیز با همسرم آشنا شدم که در آن لحظه برای حمایت از من همه تلاش خود را به کار گرفت البته پس از ازدواج نگران خانواده ام بودم تا این که الهه به اردو رفت و با یک جایزه ۹۰۰ هزار تومانی بازگشت و این گونه خیالم راحت شد که می توانم مسئولیت خانواده را بر دوش الهه خواهرم بگذارم.

در ادامه ماه عسل الهه منصوریان گفت:وقتی از مسابقات بازگشتم تمام اعضای خانواده ام را دیدم که برای استقبال از من به فرودگاه آمده بودند و پس از آن سهیلا اعلام کرد که تصمیم دارد در رشته ووشو فعالیت کند و من تصمیم گرفتم آموخته هایم را به او آموزش بدهم.

وی توضیح داد:به دلیل بدهکاری های پدرم ما مجبور بودیم خانه را بفروشیم، اما من به مادرم قول دادم که به زودی برای او و خواهرانم خانه ای بخرم تا این که چند سال بعد با مدال طلایی خود توانستم یک خانه بسیار خوب با تمامی امکانات خریداری کنم.
الهه منصوریان تصریح کرد:در مسابقات جهانی مالزی علاوه بر افتخار آفرینی برای کشورم، به جایزه ای که در صورت کسب مقام نخست دریافت می کردم نیز فکر می کردم و در حالی که بخش اول مسابقه آسیب دیدم و چشم و بینی ام دچار مشکل جدی شد، اما خواهش کردم که به من اجازه ادامه بازی در مسابقه را بدهند، چون می خواستم مدال طلا بگیرم و مادرم را خوشحال کنم.

در ادامه ماه عسل سهیلا منصوریان نیز از قهرمانی خود در جام جهانی روایتی را مطرح کرد
همچنین شهربانو منصوریان در بخش دیگری از ماه عسل امشب یادآور شد:البته تمام مدال هایی که ما گرفته ایم تن ها به خاطر جایزه نبوده است و حتی جایزه های ما به گونه ای بوده که به عنوان نمونه خود من تا کنون توانسته ام تن ها یک خانه و یک خودرو پراید داشته باشم.

در ادامه ماه عسل علیخانی بار دیگر به این موضوع اشاره کرد که مرضیه و الهه منصوریان نمی توانند پدر خود را ببخشند، اما پس از پخش تصاویری شهربانو منصوریان رفت و پدر خود را مقابل دوربین آورد و در این لحظه پدر تک تک فرزندان خود را در آغوش گرفت و خواهران منصوریان نیز پدر خود را بخشیدند.

در ادامه پدر خواهران قهرمان منصوریان به این موضوع اشاره کرد که در دوره ای زندگی به دلیل کم آوردن در مقابل شرایط سخت و همچنین طلبکار ها مجبور به ترک خانواده اش شد، اما از تمام اعضای خانواده اش عذرخواهی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *