تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۱۶ شناسه خبر: 50107

هفته هشتم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا؛ پنج بازی، پنج کلین شیت

هفته هشتم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا؛ پنج بازی، پنج کلین شیت

هفته هشتم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا با یک اتفاق جالب همراه بود در جریان پنج بازی این هفته پنج کلین شیت هم رقم خورد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ لیگ فوتبال زنان آمریکا ( NWSL ) موسوم به سوپرلیگ زنان هشتمین هفته خود را پشت سر می‌گذارد. نتایج هفته هشتم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا که در جریان پنج بازی ۵ کلین شیت ( دروازه بسته ) اتفاق افتاد را با هم مرور می‌کنیم:

 

کارولینای شمالی ۲ کانزاس سیتی صفر

 

در این دیدار اشلی هچ ( Ashley Hatch ) مهاجم تازه کار کارولینای شمالی که اولین فصل رقابت خود را در NWSL تجربه می‌کند موفق شد در دیداری که کارت زرد گرفته بود، اولین گل باشگاهی خود را به ثمر برساند. مک کال زربونی ( McCall RaNae Zerboni ) هم دیگر بازیکن کارولینا بود که هم کارت زرد دریافت کرد و هم گل زد. کتلین رولند ( Katelyn Rowland ) دروازه‌بان ۲۳ ساله کارولینا با سه سیو عالی تاثیرگذارترین بازیکن تیمش در پیروزی مقابل کانزاس سیتی بود او همچنین در این دیدار دومین کلین شیت خود از ابتدای فصل تا به حال را رقم زد.

این در حالی است که نیکول بارنهارت ( Nicole Barnhart ) دروازه‌بان با سابقه کانزاسی‌ها در این دیدار به ۳۰۰اُمین سیو خود دست یافت.

 

واشنگتن اسپریت ۲ هیوستون دش صفر

 

مالوری پیو ( Mallory Pugh ) بازیکن ۱۹ ساله آمریکایی تبار، خرید جدید واشنگتن اسپیریت پیش از هفته ششم که چشم امید تیمش بود در این بازی گلزنی کرد. او موفق شد اولین گل خود را در NWSL به ثمر رساند. استفانی لابه ( Stephanie Labbé ) دروازه‌بان واشنگتن اولین کلین شیت خود را در این فصل رقم زد او هم به تیم حریف پواَن نداد. هیوستون دشی‌ها نیز پنجمین باخت متوالی خود را رقم زدند.

 

پورتلند تورنز ۲ اسکای بلو صفر

 

آدریانا فرنچ ( Adrianna Franch ) دروازه‌بان موفق پورتلندی‌ها پنجمین کلین شیت خود را در این دیدار رقم زد. لیندزی هوران ( Lindsey Horan ) هافبک این تیم هم در نیمه نخست دو مرتبه دورازه اسکای بلو را باز کرد.

 

اورلاندو پراید ۲ بوستون بریکرز صفر

تیم فوتبال زنان اورلاندو پراید

مارتای برزیلی در این دیدار که خطای ابی اسمیت ( Abby Smith ) روی او انجام شده بود اقدام به زدن ضربه پنالتی کرد. مارتا اولین گل بازی را به ثمر رساند. این اولین پنالتی منجر به گل در تاریخ باشگاه اورلاندو پراید بود. آبری بلدسو ( Aubrey Bledsoe ) سنگربان دوم اورلاندو پراید در غیاب اشلین هریس موفق به ثبت اولین کلین شیت تیمش در این فصل از رقابت‌ها شد. او ثابت کرد یک جایگزین خوب برای اشلین است.

 

شیکاگو رد استارز ۱ سیاتل رین صفر

 

کریستین پرس ( Christen Press ) گل زد و آلیسا ناهر ( Alyssa Naeher ) با ثبت ۴ سیو موفق دروازه تیمش را در این بازی بسته نگه داشت.

 

هفته هفتم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا؛ ۱۱ سیو عالی از دروازه‌بان تازه‌کار اسکای بلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *