تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۱۸ شناسه خبر: 50210

جایگاه آنجلیک کربر در صدر تنیس زنان جهان به خطر افتاد؛

تنیس اوپن فرانسه ۲۰۱۷؛ صعود پلیشکووا به نیمه‌نهایی و احتمال سرنگونی کربر

تنیس اوپن فرانسه 2017؛ صعود پلیشکووا به نیمه‌نهایی و احتمال سرنگونی کربر

در صورت شکست سیمونا هالپ در نیمه نهایی تنیس اوپن فرانسه، کارولینا پلیشکووای 25 ساله رنک یک تنیس زنان جهان می‌شود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ الینا اسویتولینا و سیمونا هالپ در روز دهم تنیس اوپن فرانسه ۲۰۱۷ به مصاف یکدیگر رفتند. همانطور که پیش‌بینی می‌شد تنیسور رومانیایی، اسویتولینا را مغلوب خود کرد و به نیمه نهایی مسابقات رسید. هالپ، بخت سوم قهرمانی اوپن فرانسه که تجربه فینال سال ۲۰۱۴ این رقابت‌ها را دارد در یک دیدار سه سته ( ۳-۶، ۷-۶، ۶-۰ ) از پس تنیسور اوکراینی برآمد.

سیمونا هالپ

در دیگر دیدار روز دهم گرند اسلم تنیس فرانسه کارولین گارسیا آخرین امید فرانسوی‌ها برای بالا بردن جام قهرمانی تسلیم کارولینا پلیشکووا، بخت دوم قهرمانی رولاند گاروس شد. ( ۷-۶ ۶-۴ ). پلیشکووا فینالیست یو اس اوپن ۲۰۱۶ در حالی به نیمه نهایی این رقابت‌ها دست یافت که تا قبل از یک چهارم با قرعه‌های آسانی روبرو شده بود. اما در نیمه نهایی تنیسور اهل جمهوری چک باید به مصاف سیمونا هالپ یعنی شانس سوم قهرمانی این مسابقات برود. راهیابی پلیشکووا به فینال این مسابقات کمک بزرگی به او خواهد کرد برای اینکه جایگاه فعلی آنجلیک کربر آلمانی در صدر جدول رده‌بندی تنیس زنان جهان را به خطر بیاندازد. آیا پلیشکووا کربر را سرنگون خواهد کرد؟! در صورت شکست هالپ در نیمه نهایی قطعا این اتفاق خواهد افتاد تا کارولینا پلیشکووای ۲۵ ساله رنک یک تنیس زنان جهان شود.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات تنیس اوپن فرانسه ۲۰۱۷ که روز قبل صورت گرفت، یلنا استاپنکو از لتونی به عنوان پدیده این دوره از مسابقات و تیمئا باچینسکی از سوئیس با یکدیگر دیدار خواهند کرد تا فینالیست این بازی هم مشخص شود.

 

تنیس اوپن فرانسه ۲۰۱۷؛ تاریخ سازی نوجوان ۱۹ ساله با صعود به نیمه نهایی (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *