تاریخ: 2017-06-10 شناسه خبر: 50274

دوستی دو نفر از دو قاره مختلف، بعد از صحبت از عشق مشترک؛

دوستی بهناز شفیعی با موتورسوار اهل کالیفرنیا

بهناز شفیعی که در این روزها در آمریکا به سرمی‌برد، می‎تواند دوست آمریکایی خود را که از طریق اینستاگرام پیدا کرده ملاقات کند.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از excellesports.com؛ وب سایت excellesports در گزارشی به دوستی جالب بانوی ورزشکار ایران با ورزشکار آمریکایی، اشاره کرده است؛ همگی می‌دانیم این روزها بهناز شفیعی در آمریکا است. دختر موتورسوار ایرانی دو سال و نیم بعد از آن که یک باشگاه موتورسواری از وی دعوت کرد برای حضور در مسابقات و همین‌طور تورهای ورزشی این باشگاه، به آمریکا سفر کند، به ایالات متحده رفت. اما اشتباه نکنید، شفیعی، مقیم آمریکا نشده است؛ علی‌رغم پیشنهادهای زیادی که برای ماندن در این کشور دارد، بعد از کسب تجربه به ایران بازمی‌گردد تا دقیقا هرچه دیده و آموخته را با دختران موتور سوار ایران در میان بگذارد.

دوستی بهناز شفیعی با موتورسوار اهل کالیفرنیا

اما کسی از رفاقت «بهناز شفیعی» و «شلینا موردا» اطلاعی ندارد. هر دو در مسابقات موتورکراس بانوان حرفی برای گفتن دارند. اما یکی در قاره آمریکا و دیگری در قاره آسیا. این دو در دو طرف مختلف سیاره زمین زندگی و با زبان متفاوت صحبت می‌کنند اما در کمال تعجب دوستان صمیمی یکدیگر هستند.

دوستی بهناز شفیعی با موتورسوار اهل کالیفرنیا

در این گزارش آمده است: موردا در شمال کالیفرنیا در مزرعه خانوادگی خود موتورسواری را آموخت در حالیکه شفیعی در ایران به مدت ۱۰ سال مخفیانه و با لباس مبدل پسرانه در خیابان‌ها موتور سواری می‌کرده است.

اما به لطف شبکه اجتماعی اینستاگرام این دو یکدیگر را پیدا کردند و در خصوص موتور سیکلت یعنی عشق مشترک‌شان با یکدیگر گفتگو کردند.

البته بعد از سفر شفیعی به آمریکا برای حضور در مسابقات سوپر کراس لاس وگاس این دو موفق شدند یکدیگر را ببینند. این توئیت‌ها نشان می‌دهد عمق رابطه آنها بهتر و بیشتر از قبل شده است.  

بهناز شفیعی بانوی موتور سوار کشورمان در هر دو رشته ریس و کراس است. او از شناخته شده ترین چهرههای موتورسواری بانوان ایران و صد البته جهان است. بهناز شفیعی اولین دختر موتور سوار ایران است که نامش در بسیاری از رسانه‌های مطرح جهان رفته است. این ورزشکار زن که زنان و دختران دیگر را نیز برای ورود به این رشته تشویق می‌کند امیدوار است بتواند روزی به عنوان اولین زن ایرانی در مسابقات رسمی شرکت کند.

لازم به ذکر است؛ سفر شفیعی به آمریکا، دومین حضور یک دختر موتورسوار حرفه‌ای ایرانی در این کشور است. پیش از این نورا نراقی دیگر بانوی موتورسوار کشورمان نیز به دعوت اشلی فایلک که از قهرمانان موتورسواری این کشور بود به آمریکا سفر کرده بود.

دوستی بهناز شفیعی با موتورسوار اهل کالیفرنیادوستی بهناز شفیعی با موتورسوار اهل کالیفرنیا

ماجرای حضور بهناز شفیعی در آمریکا +عکس (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *