تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۲۱ شناسه خبر: 50292

پیش از شروع کارم در والیبال نشسته بانوان؛

فریبا سلیمانی: اگر اسپانسر باشد در این فصل از مسابقات لیگ والیبال بانوان تیمداری می‌کنیم

بازگشت دوباره فریبا سلیمانی به راس تیم ملی والیبال نشسته بانوان

فریبا سلیمانی به همراه گروهش تصمیم دارند برای فصل پیش روی رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان در صورت پیدا کردن اسپانسر تیم ارائه دهند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم والیبال دختران زیر ۲۳ سال ایران ماه گذشته جایگاه هشتمی دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر ۲۳ سال آسیا را به دست آورد. تیمی که سیما صدیقی در رأس آن بود و فریبا سلیمانی هم او را همراهی می‌کرد. البته سلیمانی و صدیقی هر دو مربیگری این تیم را پس از پشت‌‎سر گذاشتن رقابت‌های قهرمانی امیدهای آسیا کنار گذاشتند. وی که پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی والیبال نشسته بانوان را دریافت کرده، قرار است به گفته خودش سال آینده (۹۷) در رأس این تیم قرار گیرد. تیمی که سلیمانی سال‌ها تجربه هدایتش را در کارنامه دارد.

اینجا برای خبرنگار ورزش بانوان سوال پیش می‌آید که “فریبا سلیمانی بانوی پرانرژی، سرزنده و شاداب ورزش بانوان کشورمان، تا سال ۹۷ چه برنامه‌ای را دنبال خواهد کرد؟” به همین بهانه با او به گفتگو نشستیم تا از برنامه‌هایش پیش از اینکه کارش را در فدراسیون والیبال نشسته شروع کند، باخبر شویم. وی در ابتدا گفت: وقتی پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی والیبال نشسته به من شد، قطعا کارم در فدراسیون والیبال ایران تمام شده بود، اما من بنا به دلایلی این مسئولیت را به سال آینده موکول کردم.

سلیمانی ادامه داد: تا پایان سال ۹۶ و پیش از شروع کارم در والیبال نشسته به همراه گروه‌مان، در صورت پیدا کردن اسپانسر برای رقابت‌های فصل پیش روی لیگ برتر والیبال بانوان، تیم ارائه خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار که پرسید “حالا که چنین تصمیمی دارید، با توجه به اینکه مدتی هدایت تیم ملی والیبال امید دختران را برعهده داشتید و با اعضای آن آشناتر شده‌اید، برای پویاتر شدن لیگ برتر والیبال بانوان، قصد ندارید با حضور منتخب بازیکنان امید، تیمی با ترکیبی از بانوان والیبالیست جوان راه اندازی کنید؟” بیان کرد: اگر قسمت شود و اسپانسر پیدا کنیم، تمایل داریم با کادر قبلی در لیگ حضور پیدا کنیم. اما راه اندازی تیمی با ترکیب جوان، آینده والیبال بانوان ایران تامین را خواهد کرد. امیدوارم همچون تیم کاله آقایان اسپانسری هم باشد که در لیگ بانوان با تیمی از منتخب جوانان و نوجوانان ظاهر شود.

سلیمانی خاطر نشان کرد: در این صورت بانوان جوان، بدون تمرین نیستند و رقابت در لیگ را تجربه می‌کنند. در هر صورت هنوز گروه ما اسپانسری پیدا نکرده و تصمیم گیری در این خصوص به بعد از پیدا شدن حامی مالی موکول خواهد شد.

او در پایان گفت: البته پیشنهاداتی هم برای آموزش والیبال و استعدادیابی به من شده است. اما هنوز با باشگاه مورد نظر به نتیجه نرسیده‌ایم به همین دلیل نمی‌توانم با قاطعیت در این خصوص توضیحی بدهم.

 

بازگشت دوباره فریبا سلیمانی به راس تیم ملی والیبال نشسته بانوان (اینجا)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *