تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۲۲ شناسه خبر: 50340

سرپرست نایب رئیس زنان فدراسیون والیبال؛

از مشاوره مربیان والیبال مردان برای هدایت تیم ملی بانوان کمک می‌گیریم

سرپرست نایب رئیس زنان فدراسیون والیبال : از مشاوره مربیان والیبال مردان برای هدایت تیم ملی بانوان کمک می‌گیریم

موازین شرعی اجازه هدایت تیم ملی والیبال بانوان توسط مربیان مردان نمی‌دهد اما حتما تحت عنوان مشاور فنی با آقایان همکاری می‌کنیم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بحث بر سر انتخاب مربی ایرانی یا خارجی برای تیم ملی والیبال ایران بسیار داغ شده است. عده‌ای موافق حضور مربی خارجی در راس والیبال بانوان هستند و عده‌ای نیز ترجیح می‌دهند مربی ایرانی هدایت تیم والیبال بانوان را برعهده بگیرد. با فریبا صادقی که خود جزء مربیان باسابقه و خوش‌نام والیبال ایران است و به تازگی سرپرست نایب رئیس زنان فدراسیون والیبال شده در این مورد گفتگو کردیم که در ذیل می‌خوانید:

فریبا صادقی سرپرست نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال اعلام کرد: همچنان گزینه‌های داخلی را بررسی می‌کنیم. این مدت آقای داورزنی بیشتر درگیر لیگ جهانی بوده اما تا پایان هفته قطعا نتیجه مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: در این مدت زمان کوتاهی که در اختیار داریم به مربیان داخلی فکر می‌کنیم. اما برای دوره بعد مسابقات مربی خارجی استخدام می‌کنیم. چندین گزینه از مربیان خارجی با رزومه مناسب را بررسی کرده‌ایم و برای آینده حتما با یکی از این گزینه‌ها قرارداد می‌بندیم.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار که پرسید “در این شرایط به همکاری با مربیان والیبال مردان در راستای هدایت تیم ملی والیبال بانوان فکر می‌کنید؟” عنوان کرد: موازین شرعی چنین اجازه‌ای را به ما نمی‌دهد. حتما تحت عنوان مشاور فنی با آقایان همکاری کنیم؛ به همان شیوه‌ای که پیش از این در جریان بوده است.

صادقی در خصوص کمک مربیان بیان کرد: به محض انتخاب سرمربی تیم ملی کمک‌های او هم مشخص خواهند شد. کمک مربیان با مشورت بین مسئولان فدراسیون و سرمربی و ترجیحا از نیروهای جوان انتخاب خواهد شد.

سرپرست نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال در پایان گفت: تا انتخابات ریاست فدارسیون والیبال نمی‎توان با قاطعیت اعلام کرد در سمت فعلی باقی می‌مانم. اما حتما طوری برنامه‌ریزی می‌کنم که کوتاه مدت نباشد. در هر صورت، با ابقا یا عدم ابقای من در فدراسیون والیبال، برنامه‌ها ادامه پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *