تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۲۲ شناسه خبر: 50348

شهنوش رضی، مطرح کرد؛

پیام همبستگی همراه تیم ملی والیبال کارگری بانوان در لتونی

شهنوش رضی

رضی عضو تیم ملی کارگری والیبال بانوان مطرح کرد حضور ما با حجاب و پوشش اسلامی ثابت می‌کند، زنان مسلمان حتما در ورزش هم حرفی برای گفتن دارند.

به گزارش خبر ورزش بانوان؛ پنجمین دوره رقابت‌های ورزش کارگری از ۲۳ تا ۲۸ خرداد ماه به میزبانی کشور لتونی برگزار می‌شود و کاروان ورزشی ایران با ۲۲۷ ورزشکار در ۱۸ رشته ورزشی در این رقابت‌های حضور خواهد داشت. در حالی که شمارش معکوس آغاز رقابت‌های جهانی کارگران در لتونی آغاز شده، شهنوش رضی، عضو تیم ملی کارگری والیبال بانوان کشورمان در گفتگو با ورزش بانوان، در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی کارگری والیبال بانوان، گفت: همگی ما در آخرین مرحله از اردوها شرایط خوبی داشتیم. خوشبختانه اردوها به صورت منظم برگزار شدند و سطح آمادگی تیم هم بسیار بالا است.

بازیکن تیم دانشگاه آزاد، در پاسخ به این سوال که “امکانات را چطور ارزیابی می‌کنید؟” اظهار کرد: امکانات در حد متوسط بود. مسلما امکانات رفاهی برای تیم ملی والیبال کارگری بانوان، در حد سوپر لیگ و اردوهای تیم ملی نبود. چرا که توانایی فدراسیون کارگری کمتر از فدراسیون والیبال است‌. اما این فدراسیون با تمام توان، تلاش خود را در جهت برگزاری تمرینات منظم به کار بست.

بهترین بازیکن تیم ملی والیبال سالنی بانوان در جام جهانی کارگری ایتالیا ۲۰۱۵، در پایان افزود: هر تیم ملی که از طرف ایران حالا با هر عنوانی به مسابقات جهانی اعزام می‌شود‌، پیام همبستگی، همدلی میان ملت‌ها را با خود به همراه می‌برد. با توجه به شرایط خاصی که بنا به اعتقادات مذهبی‌مان داریم حضور ما با حجاب و پوشش اسلامی ثابت می‌کند، زنان مسلمان حتما در ورزش هم حرفی برای گفتن دارند. کاروان اعزامی ایران به مسابقات جهانی لتونی ۲۰۱۷ هم تحت عنوان امید و تلاش به این کشور می‌رود که انگیزه را برای موفقیت ما دوچندان می‌کند.

وی در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم با شرایط و امکانات بهتری پیشرفت کنیم و مایه سرافرازی ایران عزیز باشیم.

به گزارش خبر ورزش بانوان؛ افسانه ایراندوست، افسانه فرهادی، ‌سمانه کونشلو، غزاله نجاتی، شهنوش رضی، منا دریس محمودی، مرضیه باقری، شهرزاد مختاریان، منصوره عباسی و مرجان صادقی بازیکنان اعزامی ایران هستند که با سرپرستی مریم سرمست و مدیریت صغری نژاد نائبی در لتونی حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است؛ نژاد نائبی سرمربی تیم والیبال زنان کارگر با اشاره به آمادگی تیم به ایسنا گفته: هدف ما کسب مدال از مسابقات جهانی کارگران است تا دست پر از لتونی بازگردیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *