تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۲۴ شناسه خبر: 50410

جهت حضور در بازی‌های داخل سالن آسیا؛

کادر فنی تیم‌ملی فوتسال بانوان پیش از بازی‌های داخل سالن آسیا تغییر می‌کند

تیم فوتسال بانوان با نفرات قبلی اما تغییراتی در کادر فنی عازم داخل سالن ترکمنستان می‌شود

همان نفراتی را که نقره دوره قبل بازی‌های داخل سالن آسیا را بدست آوردند با تغییراتی که در کادر فنی راهی این دوره از مسابقات می‌کنیم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ نشست مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیون‌های نامزد اعزامی به بازی‌های داخل سالن ترکمنستان صبح امروز ۲۴ خرداد با حضور مسئولان کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در محل کمیته برگزار شد.

کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک در این جلسه اعلام کرد: فوتسال بانوان کشورمان در دوره گذشته عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و در ثانیه‌های پایانی و با بدشانسی به مدال نقره دست یافت.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در این دوره سیاست ما اعزام تیم‌های کیفی و مدال‌آور است امیدواریم تمهیداتی اندیشیده شود تا فوتسال بانوان کشومان بتوانند به مدال طلا دست یابند. البته ما در اعزام تیم‌ها به دلیل وضعیت پروازی کشور میزبان ناچاریم جهت کاهش زمان اعزام تیم‌ها به عشق آباد، ابتدا تیم‌ها را راهی مشهد و سپس از راه زمینی به محل برگزاری بازی‌ها ببریم. امیدواریم دو تیم طلایی فوتسال مردان و زنان بتوانند در این رقابت‌ها به سکوی قهرمانی دست یابند.

در ادامه اصغر رحیمی سرپرست کاروان اعزامی و رییس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی عنوان کرد: فوتسال همواره جزو بهترین تیم‌های اعزامی کشورمان به بازی‌های داخل سالن بود و امیدواریم جهت ثبت نام اولیه، اسامی نفرات فوتسال زنان و مردان هر چه زودتر طی روزهای آینده بدستمان برسد.

وی افزود: در این دوره از رقابت‌ها در بخش بانوان که نمایندگان کشورمان به تازگی در آسیا خوش درخشیدند همان تیم را با تغییراتی که در کادر فنی انجام می‌دهیم راهی بازی‌های داخل سالن می‌کنیم تا بتوانند به نشان طلا دست یابند.

ترابیان در خاتمه ابراز داشت: قطعا با برنامه‌ریزی و حمایت‌های کمیته ملی المپیک تمام هدفمان کسب دو نشان طلای فوتسال بانوان و آقایان خواهد بود. برای دستیابی به این هدف یعنی قهرمانی در دو بخش مردان و زنان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

گفتنی است؛ بازی‌های المپیک آسیایی داخل سالن ترکمنستان از ۲۵ شهریور تا چهارم مهر ماه سال جاری برگزار می‌شود. فوتسالیست‌های کشورمان دوره قبل نایب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را در کارنامه خود ثبت کردند.

برداشت ادیت شده از سایت رسمی کمیته ملی المپیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *