تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۲۷ شناسه خبر: 50448

در حالی که مهرماه لیگ فوتبال بانوان شروع می‌شود؛

اما و اگرهای حضور دوباره راه یاب ملل در فصل آینده لیگ برتر فوتبال بانوان

اما و اگرهای حضور دوباره راه یاب ملل در فصل آینده لیگ برتر فوتبال بانوان

صحبت‌های شرمین رحمتی در خصوص اما و اگرهای ادامه حمایت شرکت راه یاب ملل از حضور دوباره تیم فوتبال بانوان سنندج در لیگ برتر فوتبال بانوان.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ فصل ۹۷-۹۶ لیگ برتر فوتبال بانوان از ابتدای مهر کلید خواهد خورد. تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج در رقابت‌های فصل اخیر لیگ برتر فوتبال بانوان به عنوان ششمی لیگ کوثر بسنده کرد. شرمین رحمتی سرمربی این تیم در خصوص اما و اگرهای حمایت دوباره راه یاب ملل از تیم فوتبال بانوان سنندج در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: تا ۱۵ روز دیگر مشخص خواهد شد که راه یاب تمایل به ادامه حمایت از تیم فوتبال بانوان دارد یا خیر. نتایج بانوان در فصل قبل با وجود حمایت همه جانبه راه یاب ملل، چندان رضایت‌بخش نبود.

وی ادامه داد: از طرفی از آنجا که در کردستان جذب اسپانسر بسیار سخت و تقریبا غیرممکن است اما تیم ما اسپانسری مثل راه یاب داشت. اسپانسری که در حمایت از فوتبال بانوان این شهر ثابت کرد، از هر نظر بهترین شرایط را برای حمایت از یک تیم ورزشی بانوان داراست. در همین راستا از تیم‌های زیادی مثل هندبال و بسکتبال بانوان کردستان پیشنهاداتی مبنی بر حمایت مالی از آنها دریافت کرده است.

رحمتی خاطر نشان کرد: البته مدیر عامل این شرکت که علاقه زیادی به فوتبال و قوانین فیفا دارد، در یکی از مصاحبه‌هایش اعلام کرده بود اگر قرار بر تیمداری در ورزش بانوان باشد، ترجیح می‌دهیم همان تیم سابق خودمان یعنی فوتبال را حمایت کنیم.

وی در خصوص تمایلش برای ادامه سرمربی‌گری تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل عنوان کرد: دانشجوی دکترا هستم و مشغله زیادی دارم. اگر پاسخ راه یاب برای حمایت دوباره از تیم فوتبال بانوان سنندج مثبت باشد، مدیریت این تیم را دورادور بر عهده خواهم گرفت و مربی‌گری را به عهده افراد دیگری می‌گذارم. کسی که از هر لحاظ بهترین گزینه برای هدایت این تیم باشد.

او در مورد ترکیب تیمش برای فصل آینده مسابقات اظهار کرد: قطعا تغییراتی اساسی در ترکیب تیم اعمال خواهد شد. مدیر عامل راه یاب ملل، به‌دنبال پایان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال بانوان و کسب عنوان ششمی لیگ، اعلام کرد “اگر سال آینده در فوتبال بانوان تیم‌داری کنیم قطعا تیمی برای عنوان قهرمانی یا نایب قهرمانی می‌بندیم.” که لازمه آن ایجاد تغییراتی اساسی در ترکیب تیم است.

رحمتی در پایان در خصوص پرداختی باشگاه راه یاب به بازیکنان گفت: قراردادهای بازیکنان به محض پایان رقابت‌ها به طور کامل به آنها پرداخت شد.

 

شرمین رحمتی: از بازیکنانم می‌خواهم با تعصب‌تر برای راه یاب ملل بازی کنند (اینجا)

ماندگاری”راه یاب ملل سنندج” در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *