تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۲۷ شناسه خبر: 50456

رمزگشایی از یک خبر

دلایل محرومیت ۳ بانوی والیبالیست چیست؟

از سمت راست شقایق شفیع ۳ سال، نگین شیرتری ۲ سال و مونا رمضانی یکسال محروم شده‌اند

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در حالی احکام محرومیت 3 بازیکن بانوان زیر 23 سال را اعلام کرده که هیچ توضیحی در خصوص تخلفات نداده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان، با رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال سه ملی‌پوش زیر ۲۳ سال والیبال بانوان محروم شدند.

به نقل از خبرگزاری فارس، همه چیز از بازی ایران و چین‌تایپه در مسابقات والیبال بانوان زیر ۲۳ سال آسیا شروع شد؛ زمانی که نگین شیرتری برای دیدار ایران با چین‌تایپه پاسخی به تلفن‌های کادر فنی نداد و درست یک ساعت قبل از آغاز مسابقه همه چیز بهم ریخت.

نگین شیرتری بانوی والیبالیست کشورمان که صبح قبل از مسابقه در تمرینات بدنسازی حضور داشت، زمانی که تیم ملی قصد داشت به سالن مسابقه برود، به درخواست سرمربی تیم بی اعتنایی کرد و اعلام شد وی به دلیل بیماری نمی‌تواند در این دیدار حضور داشته باشد، بیماری که باعث شد تا تیم ملی پاسور شماره یک خود را نداشته باشد و پاسور دوم تیم نیز در زمان بازی دچار آسیب‌دیدگی شد تا بحران بیش از گذشته یقه تیم را بگیرد.

شنیده‌ها حاکی از این است زمانی که تیم ملی به هتل برمی‌گردد نشانی از بیماری در چهره شیرتری نمی‌بینند و این موضوع مطرح می‌شود که وی به دلیل تمارض حاضر به بازی نشده است.

بعد از بازگشت تیم ملی به ایران، سیما صدیقی که هدایت بانوان را برعهده داشت گزارشات خود را در این خصوص به فدراسیون ارائه کرد و در نهایت نیز روز گذشته کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بدون اشاره به تخلفات ۳ بازیکن احکامی را صادر کرد که در نگاه هر خواننده‌ای سنگین به نظر می‌رسید.

نکته دیگر محرومیت شقایق شفیع و منا رمضانی است. این ۲ بازیکن در جریان مسابقات به دلایل شخصی با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کردند و همین امر باعث محرومیت آنها شده است.

این احکام در حالی از نظر خیلی‌ها سنگین اعلام شده که در جریان اتفاقات والیبال بانوان نبوده‌اند، در حالی که اگر از سوی کمیته انضباطی توضیحی در خصوص حاشیه‌های نامناسب ارائه می‌شد احکام سنگین به نظر نمی‌رسید.

2 پاسخ به “دلایل محرومیت ۳ بانوی والیبالیست چیست؟”

  1. ش گفت:

    با سلام
    به نظر من کم مجازات شدند. باید خیلی بیشتر مجازات و تنبیه بشوند.

  2. ایرج شفیع گفت:

    سرمربی ومربی برای اینکه بتوانند نتیجه نگرفتن تیم راتوجیه کنندوجوابگوی فدراسیون باشندوازمسئولیت شانه خالی کنند نتیجه نگرفتن تیم رابه گردن بحث کردن دودقیقه ای ولفظی شفیع ورمضانی وتمارض شیرتری میدانند وفدراسیون هم که درصورت محکوم شدن سرمربی زیر سوال میرفت لذا بهترین مدرک برای توجیح شکست متهم کردن این سه بازیکن بوده فقط یک مورد از۱۰۰موردضعف مدیریت وفدراسیون راخدمتتان عرض میکنم وان اینکه خانم مونا رمضانی هیچ سابقه ورزش حرفه ای والیبال رانداشته ونداردوتا به الان درهیچ تیم مطرح یاسوپرلیگ سابقه بازی ندارد پس چطورمربی وفدراسیون اجازه حضوراین شخص رادرتیم ملی والیبال بانوان ایران راداده البته جواب رابنده عرض میکنم چون ایشون از اقوام ودوستان بوده وطی این مسابقات یک ثانیه هم بازی نکرده حال شمامردم عزیز خودتان قضاوت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *