تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۲۸ شناسه خبر: 50499

هفته نهم سوپر لیگ زنان آمریکا؛

توفان اورلاندو پراید در NWSL با دو گل و دو پاس گل از ستاره برزیلی

توفان اورلاندو پراید در NWSL با دو گل و دو پاس گل از ستاره برزیلی

مارتا ستاره برزیلی اورلاندو پراید در دیدار تیمش مقابل هیوستون دش با دو گل و دو پاس گل روز درخشانی را سپری کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ لیگ فوتبال زنان آمریکا ( NWSL ) موسوم به سوپرلیگ زنان نهمین هفته خود را پشت سر می‌گذارد. نتایج هفته نهم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا را در ادامه مرور می‌کنیم:

پورتلند تورنز ۱ اسکای بلو ۳

پورتلند در یک بازی خانگی و در حضور ۱۶۷۳۶ تماشاگر وفادار خودی اولین باخت خود را در این فصل از رقابت‌ها تجربه کرد. راکوئل رودریگز ( Raquel Rodriguez ) هافبک اسکای بلو ثانیه ۲۵ از بازی تیمش را به گل رساند. او رکورد سریع‌ترین گل NWSL را که اریکا تیمراک ( Erika Tymrak ) از کانزاس سیتی با ثبت گل در سال ۲۰۱۵ در اختیار داشت، شکست. سام کر فوتبالیست مطرح استرالیایی تبار نیز دو گل در دقایق ۷۰ و ۸۰ وارد دروازه پورتلندی‌ها کرد. اما کریستین سینکلر مهاجم کانادایی پورتلند تنها چند ثانیه قبل از سوت پایان تیمش را صاحب یک گل کرد.

اورلاندو پراید ۴ هیوستون دش ۲

اورلاندو پراید به لطف حضور مارتا ویرا داسیلوا روزهای خوبی را سپری می‎‌کند. ستاره برزیلی اورلاندو در دیدار تیمش مقابل هیوستون دش با دو گل و دو پاس گل روز درخشانی را سپری کرد. یاران کارلی لوید هم زمانی که ۴ هیچ عقب افتاده بودند، در دقایق پایانی بازی دو گل وارد دروازه یاران الکس مورگان کردند تا اختلاف را به ۲ برسانند.

مورگان سه هفته دیگر و بعد از بهبود کامل آسیب دیدگی به یارانش در اورلاندو ملحق خواهد شد.

سیاتل رین ۲ کانزاس سیتی ۲

مگان راپینوئه ( Megan Rapinoe ) پنجمین گل خود از فصل را به ثمر رساند. مگان دقیقه ۳۱ سیاتلی‌ها را به گل رساند.

شیکاگو رد استارز ۱ واشنگتن اسپریت ۱

دومین تساوی این  هفته در این دیدار رقم خورد. جایی که فرانچسکا اوردگا ( Francisca Ordega ) مهاجم واشنگتن با پاس بلند ویلیامز در دقیقه ۴۲ یک گل وارد دروازه شیکاگو کرد.

اما در آستانه باختِ شیکاگو در جریانِ یک بازی خانگی، این کریستین پرس بود که فرشته نجات تیمش شد و از نقطه پنالتی توپ را وارد دروازه حریف کرد. تا بازیکنان دو تیم با تساوی به رختکن بروند.

کارولینای شمالی ۳ بوستون بریکرز ۱

این بازی در استادیوم ساهلنس واقع در ورزشگاه ویکمد ساکر پارک کارولینای شمالی دنبال شد. زنان کارولینای شمالی در مقابل ۳۷۸۰ تماشاگر خودی ششمین پیروزی خود را رقم زدند. کریستین همیلتون ( Kristen Hamilton ) 25 ساله زننده دو گل از سه گل کارولینای شمالی بود. هر سه گل کارولینا در نیمه نخست بازی وارد دروازه بوستون شد در حالی که آدریانا لئون ( Adriana Leon ) 24 ساله در دقیقه ۶۴ تک گل بوستون را به ثمر رساند.

 

 

هفته هشتم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا؛ پنج بازی، پنج کلین شیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *