تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۲۹ شناسه خبر: 50551

بعد از انتخاب کیمیای تکواندوی ایران به عنوان پرچم‌دار مسابقات جهانی؛

ثابت می‌کنم دختران ایران چیزی از دختران کشورهای دیگر کم ندارند

کیمیا علیزاده در مسابقات جهانی با قرعه سختی روبرو می‌شود / اینبار پای راست کیمیا جراحی می‌شود شیاپ چانگ

کیمیا علیزاده اعلام کرد: همیشه تلاشم را به کار می‌بستم تا ثابت کنم دختران ایرانی چیزی از دختران کشورهای دیگر کم ندارند

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷ از روز شنبه (۳ تیرماه) در سالن “تی‌وان آرنا” شهر موجو کره‌جنوبی آغاز و تا روز جمعه (۹ تیرماه) ادامه خواهد داشت. با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو کیمیا علیزاده به عنوان پرچم‌دار مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات انتخاب شده است. حمل پرچم جهانی همزمان با رونمایی از لوگوی جدید WTF ( فدراسیون جهانی تکواندو ) شده است. علیزاده لباس مخصوص فدراسیون جهانی تکواندو را با لوگوی جدید به تن خواهد داشت و با پرچم فدراسیون فدراسیون جهانی تکواندو در مراسم افتتاحیه باعث افتخار تمام ایرانیان خواهد شد؛ او قطعا مجددا نگاه رسانه‌ها را به خود معطوف می‌کند.

تنها بانوی مدال‌آور ایرانی در بازی‌های المپیک در خصوص این موضوع می‌گوید: خیلی خوشحالم مدال المپیکم دیده شده و تا این حد در جهان بازتاب داشت که فدارسیون جهانی تکواندو یکی از دختران ایرانی و مسلمان را به عنوان نماینده خود برای پرچمداری مسابقات جهانی انتخاب کرده و قرار است برای نخستین بار از لوگوی جدید خود رونمایی کند. این افتخار بزرگی برای من و کشورم است.

کیمیا علیزاده ادامه می‌دهد: به‌هرحال من نماینده کشورم هستم. این موضع باعث می‌شود تا خیلی بیشتر از گذشته تلاش کنم. چون در کانون توجه فدراسیون جهانی قرار گرفته‌ام. با این انتخاب هر نتیجه‌ای که در مسابقات جهانی کسب کنم قطعا بازتاب بیشتری پیدا خواهد کرد.

کیمیای تکواندوی ایران عنوان کرد: همیشه تلاشم را به کار می‌بستم تا ثابت کنم دختران ایرانی چیزی از دختران کشورهای دیگر کم ندارند و اینکه حتی فدراسیون جهانی تکواندو هم روی دختران ورزشکار ایرانی نظر مثبتی دارد من را خوشحال می‌کند. کسب هر نتیجه‌ای می‌تواند بازتابی همچون المپیک برای کشورم داشته باشد. امیدوارم بتوانم خواسته‌ام را که ثابت کردن توانایی دختران ایرانی به تمام جهان است، نشان دهم.

 

منبع: روزنامه ایران

 

کیمیا علیزاده پرچم‌دار مسابقات تکواندو قهرمانی جهان ۲۰۱۷ شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *